Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Wydarzenia

Medicover wdroży telemedyczny program pilotażowy

Medicover nawiązał współpracę z  firmą Nestmedic, w jej ramach przeprowadzi program pilotażowy dotyczący usługi telemedycznej bazującej na systemie Pregnabit. Pilotaż to pierwszy etap działań. Po jego pomyślnym zakończeniu celem współpracy będzie wdrożenie mobilnego systemu teleKTG Pregnabit w placówkach Medicover.

Więcej »

Laboratorium Przygoda otworzyło sklep online

Laboratorium Przygoda prowadzące sieć placówek diagnostycznych otworzyło sklep online, który umożliwia zakup badań laboratoryjnych przez internet. Dzięki takiej metodzie zakupu wybrane badania oferowane są w niższej cenie.

Więcej »

Raport Fundacji Medicover w konkursie na najlepsze raporty społeczne

Raport Fundacji Medicover za 2016 rok startuje w 11. edycji konkursu na najlepiej sporządzone raporty społeczne. Głosowanie do nagrody internautów trwa od 16 sierpnia 2017 roku  do 17 września 2017 roku. 

Więcej »

Warszawa: nowa metoda leczenia w CMS

Centrum Medycyny Sportowej z Warszawy, jako pierwszy ośrodek w Polsce, rozpoczęło stosowanie terapii iniekcji dostawowej nStride. Metoda jest stosowana w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego .

Więcej »

Tuchów: Centrum Zdrowia inwestuje w specjalistów

Oddział neonatologii Centrum Zdrowia Tuchów zatrudnił konsultanta merytorycznego, którym został doświadczony specjalista, organizator pierwszego w Tarnowie oddziału intensywnej opieki i patologii noworodka.  

Więcej »

Ortopeda ze szpitala MedPolonia na konferencji w Szanghaju

Doktor Klaudiusz Kosowski, związany ze szpitalem i przychodnią MedPolonia, jako jedyny ortopeda z Poznania wziął udział w międzynarodowej konferencji ISAKOS, która odbyła się w Szanghaju, poświęconej najnowszym osiągnięciom w dziedzinie artroskopii, chirurgii kolanowej i medycyny sportowej.

Więcej »

Medica Assistance: ułatwienia dla obcokrajowców

Medica Assistance, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, dotyczących objęcia opieką zdrowotną obcokrajowców zatrudnionych w firmach w Polsce, stworzyła możliwość tworzenia Indywidualnych Kont Zdrowia (IKZ) osobom nie posiadającym numeru PESEL.

Więcej »

Ewa-Med: pilotażowe turnusy rehabilitacyjne dla chorych na SM

Sanatoryjne Centrum Rehabilitacji Ewa-Med z Polanicy Zdroju jest organizatorem pilotażowych turnusów rehabilitacyjnych dla pacjentów ze stwardnieniem rozsianym (SM). Podczas turnusów pacjenci są poddawani terapii przy pomocy Metody Feldenkraisa.

Więcej »

KCM Clinic: umawianie wizyt za pomocą aplikacji mobilnej

KCM Clinic z Jeleniej Góry oferuje swoim pacjentom możliwość umawiania wizyt za pomocą aplikacji mobilnej VisiMed. Dzięki aplikacji można rezerwować wizyty u lekarza, a także korzystać z informacji o lekarzach czy znaleźć apteki w okolicy.

Więcej »

Medica Assistance: nowe narzędzie internetowe dla partnerów

1 sierpnia 2017 roku Medica Asssistance wprowadza nowe narzędzie dla swoich partnerów medycznych. Ma ono ułatwić pacjentom wybór optymalnej placówki medycznej. Dzięki nowemu rozwiązaniu po zalogowaniu do swojego konta zdrowia pacjent otrzyma rozbudowane informacje o ośrodku odpowiedzialnym za jego leczenie.

Więcej »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »