Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Wydarzenia

Kraków: Centrum Amethyst szkoli lekarzy-rezydentów

Pięciu lekarzy-rezydentów przygotowuje się w Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie do specjalizacji. Centrum jest w tej chwili jedynym niepublicznym ośrodkiem z możliwością   kształcenia podyplomowego lekarzy.   

Więcej »

Fundacja Medicover nagrodzona

Fundacja Medicover została uhonorowana prestiżowymi nagrodami w konkursie, który wyróżnia firmy i instytucje odpowiedzialne społecznie - „The International CSR Excellence Awards 2017”. Program PoZdro! otrzymał trzeci najwyższy wynik ze wszystkich 240 zgłoszeń z całego świata.

Więcej »

EMC: nowy program pomocy osobom starszym i opiekunom

W Katowicach ruszył program Smartopieka, dzięki któremu osoby opiekujące się seniorami mogą otrzymać realną pomoc w codziennych obowiązkach. Program realizowany jest przy współpracy Szpitala Geriatrycznego, należącego do sieci EMC.

Więcej »

EMC: książki dla dzieci w Szpitalu Mikulicz w Świebodzicach

Do Szpitala Mikulicz w Świebodzicach, należącego do Grupy EMC, trafiły bajki, powieści i książeczki edukacyjne przeznaczone dla małych pacjentów placówki. Szpital otrzymał książki w ramach cyklicznej akcji charytatywnej fundacji Zaczytani.

Więcej »

Tomma: Portal Pacjenta we wszystkich pracowniach diagnostyki obrazowej

Od 13 lipca 2017 roku pacjenci placówek Tomma Diagnostyka Obrazowa mogą korzystać z dodatkowych funkcjonalności, które oferuje Portal Pacjenta.

Więcej »

Centrum Promocji Zdrowia zaprasza firmy do realizacji projektów NPZ

Krajowe Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy, będące komórką organizacyjną Instytutu Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera w Łodzi, realizuje dwa ogólnopolskie projekty w ramach Narodowego Programu Zdrowia, finansowane z budżetu państwa.

Więcej »

Światowej sławy chirurg ponownie w Szpitalu Lux Med

W warszawskim szpitalu Grupy Lux Med po raz kolejny odbędą się konsultacje ze światowej sławy chirurgiem profesorem Mario Rossello, który specjalizuje się w urazach, deformacjach oraz wadach wrodzonych ręki.

Więcej »

Warszawa: nowatorska operacja w CM Gamma

W Centrum Medycznym Gamma w Warszawie przeprowadzono nowatorską operację łokcia z zastosowaniem zewnętrznego stabilizatora. Podczas zabiegu po raz pierwszy w Polsce wykorzystano dystraktor w stawie łokciowym, który pozwolił rehabilitować chorą rękę natychmiast po operacji.

Więcej »

Enel-Med: najlepszy pracodawca spośród sieci medycznych w Polsce

Już po raz czwarty Grupa Enel-Med zajęła wysoką pozycję w rankingu publikowanym przez Universum. To najwyższe miejsce w kategorii najlepszych pracodawców ze wszystkich sieci medycznych w Polsce.

Więcej »

Invicta na kongresie i targach ESHRE w Genewie

Specjaliści z Klinik Leczenia Niepłodności i Laboratorium Genetycznego Invicta wzięli udział w 33. Kongresie Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE).  Odbywał się on od 2 do 5 lipca 2017 roku w Genewie, w Szwajcarii, a wzięło w nim udział ponad 10 000 ekspertów z całego świata.

Więcej »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »