Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Zarządzanie jakością

Tomma realizuje politykę zintegrowanego systemu zarządzania

Tomma Diagnostyka Obrazowa S.A. przyjęła Politykę Zintegrowanego Systemu Zarządzania według norm: PN-EN ISO 9001:2009 oraz PN-EN ISO 14001:2005. Spółka zadeklarowała doskonalenie Systemu i zapewnienie zgodności działania  z przepisami prawnymi.

Więcej »

CM Wisan z certyfikatem ISO

Centrum Medyczne Wisan z miejscowości Skopanie (powiat tarnobrzeski, województwo podkarpackie) uzyskało certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001 w zakresie diagnostyki, leczenia, oraz promocji zdrowia.

Więcej »

Katowice: certyfikat ISO dla szpitala Bonifratrów

Szpital Zakonu Bonifratrów pw. Aniołów Stróżów z Katowic otrzymał certyfikat systemu  zarządzania jakością dla normy ISO 9001:2015 na kolejne 3 lata. W lipcu 2017 roku szpital poddał się auditowi recertyfikacyjnemu, który został przeprowadzony przez zespół akredytowanej jednostki certyfikacyjnej TUV NORD Polska Sp. z o.o.

Więcej »

Brzeziny: certyfikat ISO szpitala

Szpital Specjalistyczny Brzeziny (Powiatowe Centrum Zdrowia)  zakończył w maju 2017 roku wdrażanie systemu zarządzania jakością zgodnego z normą ISO 9001:2015. Spełnienie wymagań normy potwierdzili zewnętrzni audytorzy, przyznając szpitalowi certyfikat, który będzie ważny przez trzy lata. 

Więcej »

Gryfino: certyfikat ISO dla NZOZ Intermed

NZOZ Intermed z Gryfina poinformował o przedłużeniu certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 do września 2018 roku. Prolongowanie certyfikatu nastąpiło w wyniku szczegółowego audytu zewnętrznego.

Więcej »

Invicta: genetyczne badania zarodków z międzynarodowym certyfikatem jakości

Laboratorium Genetyczne Invicta po raz olejny potwierdziło jakość dostarczanych wyników w międzynarodowej kontroli zewnątrzlaboratoryjnej. Laboratorium jako pierwsze na świecie wprowadziło do praktyki klinicznej sekwencjonowanie następnej generacji (NGS) w ramach diagnostyki preimplantacyjnej (PGD).

Więcej »

Diagnostyka: certyfikat ISO 14001:2015

Diagnostyka otrzymała certyfikat potwierdzający wdrożenie i stosowanie w głównej siedzibie firmy przy ulicy Życzkowskiego 16 w Krakowie Systemu Zarządzania Środowiskiem zgodnie z normą ISO 14001:2015. 

Więcej »

Centrum Medycyny Sportowej: kolejny certyfikat ISO

Centrum Medycyny Sportowej sp. z o.o. z Warszawy w październiku 2016 pomyślnie przeszło kolejną re-certyfikację systemu zarządzania jakością zgodnego z normą ISO 9001:2008, co stanowi kontynuację certyfikatu uzyskanego w grudniu 2010 roku.

Więcej »

Certyfikat ISO dla Medi Partner

W październiku 2016 roku w Medi Partner sp. z o.o. odbył się audyt certyfikacyjny Systemu Zarządzania Jakością, podczas którego firma otrzymała deklarację zgodności, że system zarządzania spełnia warunki określone w normie ISO 9001:2008.

Więcej »

Diagnostyka wprowadza normę ISO 14001:2015

W głównej siedzibie spółki Diagnostyka mieszczącej się przy ulicy Życzkowskiego 16 w Krakowie rozpoczął się proces wprowadzania normy ISO 14001:2015, której podstawą jest wspomaganie ochrony środowiska i zapobieganie zanieczyszczeniom. 

Więcej »
  • 1
  • 2
  • 3
  • »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »