Spotkanie w sprawie cyfryzacji medycyny pracy
Wczoraj (8.07.2025 r.) eksperci Pracodawców Medycyny Prywatnej uczestniczyli w roboczym spotkaniu dotyczącym cyfryzacji medycyny pracy, które odbyło się w Centrum e-Zdrowia.
Z ramienia Pracodawców Medycyny Prywatnej w spotkaniu uczestniczyli: Barbara Kopeć – Wiceprezeska Zarządu PMP, Paweł Łangowski – Członek Zarządu PMP, a także eksperci: Katarzyna Kot-Nowak, Paweł Kłos oraz Robert Tomaka.
Rozmawialiśmy m.in. na temat:
🔝integracji danych medycznych,
🔝rozwoju platformy P1,
🔝e-profilu pacjenta,
🔝ujednolicenia wzorów dokumentów elektronicznych,
🔝e-karty zdrowia dziecka,
🔝centralnego repozytorium,
🔝poszerzenia funkcjonalności Internetowego Konta Pacjenta (IKP),
🔝wdrożenia rozwiązań opartych na predykcji danych.
W spotkaniu udział wzięła Dr Małgorzata Olszewska – Dyrektor Centrum e-Zdrowia i współpracownicy, a także Prof. Jolanta Walusiak-Skorupa – Dyrektor Instytutu Medycyny Pracy im. prof. dr med. Jerzego Nofera w Łodzi oraz przedstawiciele IMP.
Bardzo dziękujemy za zaproszenie oraz merytoryczną dyskusję.