Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Szkolenia

Szkolenie w zakresie CSR i praw człowieka w przedsiębiorczości

Międzynarodowa Organizacja Pracodawców (IOE) organizuje w 2016 roku, wspólnie z Międzynarodowym Centrum Szkolenia Międzynarodowej Organizacji Pracy (ITCILO), BDA, MEDEF i Confindustria, cykl warsztatów szkoleniowych z zakresu CSR i praw człowieka w przedsiębiorczości.

Więcej »

Szkolenie urologów w Szpitalu EMC św. Anny w Piasecznie

17 i 18 marca 2016 roku w Szpitalu św. Anny w Piasecznie odbyło się unikalne w skali kraju  szkolenie usuwania kamieni nerkowych nowoczesną małoinwazyjną metodą RIRS (Retrograde IntraRenal Surgery). 

Więcej »

Szkolenie: eIDAS – obowiązek i szansa dla podmiotów realizujących zadania publiczne

6 kwietnia 2016 roku odbędzie się szkolenie dotyczące zabezpieczenia dokumentacji medycznej w postaci elektronicznej w świetle wchodzących w życie w lipcu 2016 roku przepisów unijnych dotyczących transakcji elektronicznych, które zastąpią wszystkie krajowe ustawy o podpisach elektronicznych i usługach zaufania.

Więcej »

EMC: międzynarodowi specjaliści szkolili ginekologów we Wrocławiu

Od 10 do 12 marca 2016 w Szpitalu EuroMediCare należącym do Grupy EMC Szpitale odbyło się szkolenie „Histerektomia vaginalna i laparoskopia w ginekologii” , w którym wzięło udział  22 lekarzy ginekologów z całej Polski.   

Więcej »

Poznań: Klinika Rehasport szkoliła lekarzy z Rumunii

Zespół lekarzy Rehasport Clinic z Poznania przez dwa dni szkolił dwunastu lekarzy z Rumunii w ramach kadawerowego kursu z artroskopii stawu kolanowego. Współorganizatorem szkolenia była firma Smith & Nephew, światowy potentat w zakresie sprzętu oraz implantów artroskopowych.

Więcej »

Radomskie Centrum Onkologii organizuje spotkanie dla lekarzy

Radomskie Centrum Onkologii organizuje w ramach Akademii Onkologicznej spotkania dla pacjentów z chorobami  nowotworowymi oraz z lekarzami, którzy mają kontakt z takimi osobami. Najbliższe spotkanie będzie przeznaczone dla lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej.

Więcej »

Fundacja Hospicjum Onkologiczne szkoli opiekunów medycznych

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa z Warszawy prowadzi kurs kwalifikacyjny "Opiekun medyczny", finansowanego przez Fundację PZU. Właśnie zakończył się pierwszy semestr tego szkolenia. 

Więcej »

Fundacja Hospicjum Onkologiczne: kurs dla pielęgniarek

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa z Warszawy organizuje kurs kwalifikacyjny dla pielęgniarek w zakresie pielęgniarstwa opieki paliatywnej w ramach kształcenia podyplomowego. Kurs potrwa od 28 listopada 2015 do 12 marca 2016.

Więcej »

Lux Med: XVII Akademia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej

Grupa Lux Med już po raz XVII zorganizowała Akademię Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej. W konferencji, która odbyła się w Warszawie, wzięło udział około 700 osób z całej Polski.

Więcej »

Diagnostyka Consilio organizatorem konferencji naukowo-szkoleniowej

23 i 24 października 2015 w Krakowie odbyła się pierwsza ogólnopolska konferencja naukowo-szkoleniowa „Postępy w diagnostyce patomorfologicznej” zorganizowana przez spółkę Diagnostyka Consilio, należące do Grupy Diagnostyka największe niepubliczne laboratorium patomorfologii w Polsce.

Więcej »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »