Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Szkolenia

Ministerstwo Zdrowia: kursy dla pielęgniarek i położnych

Ministerstwo Zdrowia opublikowało na swojej stronie informację o planowanym naborze wniosków na konkurs dofinansowany w 97-procentach ze środków unijnych, mający na celu wsparcie edukacyjne dla pielęgniarek i położnych w formie kursów specjalistycznych oraz kwalifikacyjnych.

Więcej »

Warsztaty „Środki unijne dla sektora ochrony zdrowia w nowej perspektywie finansowej”

30 października 2015 w Warszawie odbędą się warsztaty dotyczące  środków unijnych przeznaczonych dla sektora ochrony zdrowia w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. Celem szkolenia będzie przybliżenie uczestnikom zasad realizacji projektów z tego zakresu.

Więcej »

Polska Federacja Szpitali: nabór kandydatów do Programu HOPE Exchange 2016

Europejska Federacja Szpitali HOPE przy współpracy z Polską Federacją Szpitali zaprasza osoby pełniące stanowiska kierownicze w szpitalach oraz jednostkach związanych z lecznictwem szpitalnym do uczestnictwa w Programie HOPE Exchange 2016. 

Więcej »

Fundacja Hospicjum Onkologiczne: kurs dla pielęgniarek

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa z Warszawy organizuje kurs kwalifikacyjny dla pielęgniarek w zakresie pielęgniarstwa opieki paliatywnej w ramach kształcenia podyplomowego. 

Więcej »

Warszawa: Hospicjum św. Krzysztofa zapraszana na szkolenie

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa z Warszawy zaprasza lekarzy do udziału w kursie podstawowym z zakresu medycyny paliatywnej. Program kursu jest zgodny z wymogami rozporządzenia ministra zdrowia w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu medycyny paliatywnej i hospicyjnej kontraktowanych w NFZ.

Więcej »

Swissmed organizatorem warsztatów z chirurgii piersi

19 i 20 czerwca 2015 w Szpitalu Swissmed w Gdańsku po raz kolejny odbyły się warsztaty operacyjne z zakresu chirurgii piersi, tym razem poruszające zagadnienie: „Chirurgia naprawcza gruczołu piersiowego”. 

Więcej »

Ministerstwo Zdrowia szkoli w zakresie map potrzeb zdrowotnych

Poprawa jakości zarządzania w ochronie zdrowia poprzez wsparcie procesu tworzenia regionalnych map potrzeb zdrowotnych jako narzędzia usprawniającego procesy zarządcze w systemie ochrony zdrowia – szkolenia z zakresu szacowania potrzeb zdrowotnych -  to nowy projekt resortu zdrowia. Wesprze on decyzje zarządcze dotyczące chorób kardiologicznych i onkologicznych.

Więcej »

Pracodawcy RP i Lux Med zapraszają na debatę o zdrowiu w miejscu pracy

Prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski oraz prezes Grupy Lux Med Anna Rulkiewicz zapraszają na debatę „Zdrowie w miejscu pracy – diagnoza i oczekiwane zmiany”. Debata ma dotyczyć zainicjowania partnerstwa instytucji publicznych i niepublicznych w zakresie działań zmierzających do poprawy stanu zdrowia osób aktywnych zawodowo.

Więcej »

Polskie placówki uczestnikami Programu Wymiany Menedżerów Europejskiej Federacji Szpitali HOPE 2015

Polska Federacja Szpitali jako członek Europejskiej Federacji Szpitali od 2011 roku, po raz czwarty przeprowadziła nabór kandydatów do najbardziej prestiżowego w Europie programu wymiany szkoleniowej menedżerów ochrony zdrowia o nazwie HOPE Exchange Programme.

Więcej »

Euromedic: Międzynarodowe Centrum Onkoterapii organizatorem warsztatów onkologicznych

21 i  22 listopada 2014 w Międzynarodowym Centrum Onkoterapii w Otwocku odbyły się warsztaty z zakresu brachyterapii raka prostaty dla polskich lekarzy. W szkoleniu organizowanym pod szyldem BrachyAcademy wzięło udział kilkudziesięciu lekarzy z całej Polski. Celem spotkania było poszerzenie wiedzy polskiej kadry medycznej na temat brachyterapii, a także prezentacja najlepszych praktyk i najnowszych doniesień naukowych z zakresu leczenia raka prostaty.

Więcej »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »