Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Szkolenia

II edycja kursu - audytor wiodący systemu zarządzania ryzykiem zakażenia

W dniach od 7 do 11 kwietnia 2014 roku w Katowicach odbędzie się II międzynarodowa edycja kursu audytora wiodącego standardu MIR (Managing Infection Risk – zarządzania ryzykiem zakażeń szpitalnych) opracowanego i prowadzonego przez DNV Healthcare.

Więcej »

Instytut Zdrowia i Demokracji: nowa inicjatywa w obronie zdrowej demokracji

21 listopada 2013 roku zainaugurował swoją działalność Instytut Zdrowia i Demokracji. Stawia sobie on za cel wspieranie i obronę zasad demokratycznego państwa  w ochronie zdrowia. Twórcy Instytutu, Robert Mołdach i Grzegorz Ziemniak to doświadczeni praktycy i eksperci gospodarki zdrowotnej.

Więcej »

Sympozjum Naukowe w Konstancinie: transmisja on-line

Sympozjum naukowe, organizowane przez Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie, będzie dostępne dzięki transmisji on-line. Przedsięwzięcie odbędzie się 22 listopada 2013 roku i skierowane jest do lekarzy, fizjoterapeutów oraz kadry zarządzającej ośrodkami zdrowia.

Więcej »

Konstancin: sympozjum naukowe CKR

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie organizuje sympozjum naukowe. Przedsięwzięcie odbędzie się 22 listopada 2013 roku i skierowane jest do lekarzy, fizjoterapeutów oraz kadry zarządzającej ośrodkami zdrowia.

Więcej »

Pracodawcy RP: badania fokusowe dotyczące rynku pracy

Pracodawcy RP wraz ze Szkołą Wyższą im. Bogdana Jańskiego zapraszają do udziału w badaniach fokusowych w ramach projektu „Zawody przyszłości na polskim rynku pracy”. Badania odbędą się 18 października 2013 roku w wydziałach Szkoły działających na terenie  ośmiu miast.

Więcej »

Euromedic organizatorem kursu radiologicznego

Radiolodzy z European Society of Radiology (ESR) przy współpracy z Euromedic International 27-28 września 2013 przeprowadzą w Warszawie zaawansowany kurs radiologiczny, którego celem jest poszerzenie wiedzy lekarzy z całej Europy, w zakresie diagnostyki obrazowej,  a w szczególności technik obrazowania metodami tomografii komputerowej  i rezonansu magnetycznego.

Więcej »

Kraków: działalność szkoleniowa w CM Diamed

Centrum Medyczne Diamed z Krakowa prowadzi działalność szkoleniową. W sierpniu 2013 studenci medycyny i pielęgniarstwa odbywali w placówce staże przewidziane w programie studiów. Stażyści zapoznali się z strukturą organizacyjną oraz zakresem obowiązków i organizacją pracy Centrum.

Więcej »

Pracodawcy RP: szkolenie audytorów wewnętrznych

Pracodawcy RP informują o trwającym naborze na szkolenie audytorów wewnętrznych normy SA8000, które realizowane jest w ramach projektu „Nowe rozwiązania w zarządzaniu HR kluczem do wzrostu adaptacyjności polskich przedsiębiorstw”. To pierwsza w Polsce inicjatywa przygotowująca firmy do wdrożenia normy SA8000.

Więcej »

Lux Med: zakończenie II etapu akcji „Umiem pomóc”

Już ponad 2 100 uczniów wie jak ratować życie dzięki akcji „Umiem pomóc”. Ostatnie szkolenie w ramach kampanii edukacyjnej dotyczącej udzielania pierwszej pomocy odbyło się w Technikum nr 2 im. Emilii Plater w Piasecznie. Ratownicy medyczni Akademii Ratownictwa Lux Med dotychczas prowadzili zajęcia w szkołach średnich w Warszawie, Krakowie i Katowicach, a teraz odwiedzili technikum w Piasecznie. Od września 2013 roku akcja rusza we Wrocławiu.

Więcej »

Scanmed Multimedis partnerem Fundacji 2065

Grupa Scanmed Multimedis, zaangażuje się we wsparcie programu szkoleń i staży organizowanego przez Fundację 2065 im. Lesława Pagi w ramach nowego projektu edukacyjnego - Liderzy w sektorze ochrony zdrowia. Celem projektu jest wyposażenie słuchaczy w praktyczną wiedzę i nowoczesne rozwiązania w obszarze zarządzania jednostkami służby zdrowia i farmacji.

Więcej »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »