Diagnostyka otworzyła nowe punkty pobrań

0
376

Sieć Laboratoriów Medycznych Diagnostyka otworzyła nowe punkty pobrań zlokalizowane w Ustroniu oraz w Żywcu w województwie śląskim. Nowe punkty działają przy placówkach medycznych.

Punkt pobrań w Ustroniu działa przy ulicy Pod Skarpą 6, w pawilonie usługowym na osiedlu Zeta Park. Punkt został dostosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.  Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-11:00.

Natomiast punkt pobrań w Żywcu zlokalizowany jest przy alei Piłsudskiego 46. Punkt ten należy do tzw. placówek przyjaznych dzieciom. Posiada specjalny kącik dziecięcy pomagający w bezstresowej obsłudze małych pacjentów.  Punkt został też dostosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

Od lipca do września 2017 roku Diagnostyka otworzyła 26 nowych punktów pobrań w dziesięciu województwach.

Diagnostyka to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych. Oferuje największy wybór badań laboratoryjnych (2500 rodzajów testów) dostępnych również bez skierowania od lekarza.

Sieć posiada ponad 400 placówek w całej Polsce. Punkty pobrań dostosowane są do obsługi osób niepełnosprawnych, część posiada specjalne kąciki dziecięce, pomagające w bezstresowej obsłudze małych pacjentów. Firma obsługuje miliony pacjentów rocznie oraz współpracuje z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia.