Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Inwestycje

Raszyn: nowa przychodnia Judyta już otwarta

Centrum Medyczne Judyta,  otworzyło nową przychodnię w Raszynie w województwie mazowieckim. To druga placówka Centrum w tej miejscowości.

Więcej »

Centum Medyczne Klara będzie współpracować z Synexus Polska

Centrum Medyczne Klara z Częstochowy podpisało umowę z Synexus Polska sp. z o.o., w wyniku tej umowy w II kwartale 2018 roku w placówce powstanie Ośrodek Badań Klinicznych Synexus.

Więcej »

Warszawa: nowe poradnie w placówkach CMP

Przychodnie sieci CMP działające w Piasecznie oraz na warszawskiej Białołęce otworzyły nowe poradnie laktacyjne, w których konsultacji udzielają położne, certyfikowane doradczynie laktacyjne.

Więcej »

Warszawa: nowa klinika w Szpitalu Medicover

11 grudnia 2017 roku w Szpitalu Medicover została uruchomiona nowa Klinika Chirurgii Okulistycznej. Klinika ściśle współpracuje z Warszawskim Centrum Okulistycznym Libermedic.

Więcej »

CenterMed Kielce: współpraca z klubami sportowymi

CenterMed Kielce podpisał umowy z Dziecięcą Akademią Piłkarską DAP, AZS Politechniką Świętokrzyską oraz Świętokrzyską Siatkówką S.A. Umowy dotyczą wykonywania badań w zakresie medycyny sportowej, badań profilaktycznych i zabezpieczania turniejów sportowych. 

Więcej »

GNS: Nowy Szpital w Olkuszu ma nowy ambulans

Nowy Szpital w Olkuszu otrzymał nowoczesny ambulans dla zespołów ratownictwa medycznego. Środki na zakup karetki przekazał wojewoda małopolski na wniosek Starostwa Powiatowego w Olkuszu. 

Więcej »

Kartuzy: rehabilitacja w CM Kaszuby

Centrum Medyczne Kaszuby z Kartuz rozszerzyło zakres oferowanych usług o zabiegi w zakresie fizjoterapii. Świadczenia są komercyjne, ale placówka deklaruje, że będzie się starać o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Więcej »

Katowice: szpital GeoMedical rozwija działalność

Szpital GeoMedical z Katowic, który został otwarty we wrześniu 2017 roku, rozwija działalność. Od początku grudnia 2017 działa tutaj punkt pobrań. Placówka działa codziennie od 8.00 do 17.00.

Więcej »

Vitalabo: nowy punkt pobrań w Koszalinie

Laboratoria Medyczne Vitalabo otworzyło pod koniec listopada 2017 roku nowy punkt pobrań zlokalizowany w Koszalinie. Punkt mieści się przy ulicy Modrzejewskiej 48. Czynny jest codziennie od 7.30 do 11.00.

Więcej »

Warszawa: nowe świadczenia w Centrum Medycznym Arka

Centrum Medyczne Arka z Warszawy otworzyło nową poradnię ortoptyczno – pleoptyczną, która oferuje  diagnostykę i leczenie zeza i zaburzeń widzenia obuocznego. Poradnia powstała w związku za potrzebowaniem na takie usługi. 

Więcej »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »