Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Inwestycje

CKR partnerem Ogólnopolskiej Karty Seniora

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji z Konstancina-Jeziornej zostało lokalnym partnerem Ogólnopolskiej Karty Seniora. Dla posiadaczy Karty Centrum przygotowało specjalną ofertę, polegającą na 20-procentowym rabacie na usługi rehabilitacyjne.

Więcej »

Neuca współpracuje z młodymi firmami z rynku medycznego

Grupa Neuca buduje platformę do współpracy z młodymi, rozwijającymi się firmami. W ramach tej inicjatywy 12 start –upów  z całej Polski wzięło udział w organizowanym przez spółkę w Toruniu NEUkubator Healthcare Lab. 

Więcej »

Nowy Sącz: nowa placówka Intercard

19 października 2017 roku rozpoczyna działalność nowa placówka Centrum Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii Intercard w Nowym Sączu. Placówka powstała w nowym trzypiętrowym budynku zlokalizowanym przy ulicy Kilińskiego. Koszt inwestycji wyniósł 20  mln zł.

Więcej »

Gdynia: nowy specjalista w Poliklinice evi-MED

Poliklinika evi-MED, działająca w Gdyni przy ulicy Bp. Dominika 16-22, od października 2017 roku rozszerzyła zakres oferowanych usług o konsultacje w zakresie hematologii. Konsultacje są komercyjne.

Więcej »

Gdynia: rabat na usługi w CM Medica

Centrum Medyczne Medica z Gdyni wprowadziło 10-procentowy rabat na wszystkie swoje usługi, oferowane w soboty. Rabat dotyczy konsultacji lekarskich, badań laboratoryjnych oraz badań diagnostyki obrazowej. 

Więcej »

Katowice: nowa poradnia w CM Signum

Centrum Medyczne Singum z Katowic otworzyło nową poradnię dla dzieci zdrowych. Poradnia zajmuje pomieszczenia zlokalizowane w przy ulicy Bażantów 6B, w łączniku budynku Cube Centrum Handlowego Bażantowo. Jest to w pobliżu głównego wejścia do nowej siedziby Centrum, która mieści się przy ulicy Bażantów 6C.

Więcej »

Nowe świadczenia w Centrum Medycznym Bimed

Centrum Medyczne Bimed z Mszczonowa (województwo mazowieckie, powiat żyrardowski) rozszerzyło zakres oferowanych usług o konsultacje kolejnego specjalisty – chirurga dziecięcego, a dostępne badania diagnostyczne – o wykonanie badania pantomograficznego.

Więcej »

Wrocław: nowa placówka Centrum Medycznego Ginemedica

Centrum Medyczne Ginemedica z Wrocławia otworzyło nową placówkę, zlokalizowaną przy ulicy Podwale 83, w budynku OVO. Placówka oferuje konsultacje specjalistyczne i zabiegi w zakresie medycyny estetycznej. 

Więcej »

Nowa przychodnia POZ w Krynce

Centrum Medyczno-Diagnostyczne z Siedlec otworzyło nową przychodnię zdrowia w miejscowości Krynka, w gminie Łuków, w północno-zachodniej części województwa lubelskiego. Placówka rozpoczęła działalność 1 października 2017 roku.

Więcej »

Carolina Medical Center Partnerem Medycznym Polskiego Związku Pływackiego

Carolina Medical Center, klinika ortopedii i medycyny sportowej z Warszawy, podpisała umowę partnerską z Polskim Związkiem Pływackim, na podstawie której zawodnicy zrzeszeni w PZP będą mieli dostęp do wysoko specjalistycznych usług medycznych oferowanych przez placówkę.

Więcej »

Komentarz

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »