Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Inwestycje

CMP: nowy specjalista w Piasecznie

Centrum Medyczne CMP rozszerza zakres swoich usług o konsultacje specjalisty w zakresie onkologii klinicznej. Specjalista będzie przyjmował w oddziale Centrum Medycznego CMP- Puławska w Piasecznie. 

Więcej »

Lux Med: Akademia Ratownictwa w Rzeszowie

Ponad tysiąc uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Rzeszowa nauczy się jak ratować życie dzięki instruktorom Akademii Ratownictwa Grupy Lux Med. 30 listopada 2017 roku ruszyła kolejna edycja kampanii „Umiem Pomóc”.

Więcej »

Telemedycyna Polska: założenie nowej spółki

Zarząd spółki Telemedycyna Polska S.A. poinformował, że wraz z MG Group S.A. w organizacji dokonano zawiązania spółki pod nazwą Telemedyczne Systemy Informatyczne Sp. z o.o. (TSI) z siedzibą w Warszawie. 

Więcej »

RCO: Akademia Onkologiczna dla pacjentów i lekarzy

Radomskie Centrum Onkologii od dwóch lat organizuje wykłady Akademii Onkologicznej dla pacjentów oraz dla lekarzy. W ostatnich spotkaniach -  27 listopada i 29 listopada 2017 uczestniczyło kilkadziesiąt osób z Radomia i okolic.

Więcej »

Warszawa: nowe usługi w przychodni Amodent

Od października 2017 roku w przychodni Amodent przy ulicy Skoroszewskiej 7 w Warszawie jest dostępne pomieszczenie do hydroterapii. Pacjenci placówki mogą korzystać z kąpieli wirowych kończyn górnych oraz dolnych na najnowocześniejszym sprzęcie. 

Więcej »

Łódź: lekarz rodzinny w Blue Medica także w soboty

Przychodnia Blue Medica z Łodzi wprowadza od 2 grudnia 2017 roku wizyty u lekarza pierwszego kontaktu, finansowane w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, także w soboty.

Więcej »

Zielona Góra: operacje z użyciem mikroskopu w CM Aldemed

W Centrum Medycznym Aldemed w Zielonej Górze wykonywane są zabiegi dyskopatii lędźwiowej. 28 listopada 2017 roku po raz pierwszy zabiegi były wykonywane z użyciem mikroskopu operacyjnego.

Więcej »

Warszawa: Centrum Medyczne Bonifratrów szuka partnerów do realizacji projektu

Centrum Medyczne Bonifratrów działające w Warszawie poszukuje partnerów do realizacji projektu dotyczącego  wdrażania programów wczesnego wykrywania wad rozwojowych i rehabilitacji dzieci zagrożonych niepełnosprawnością i niepełnosprawnych.

Więcej »

Gdynia: nowe usługi w Clinica Medica

Clinica Medica z Gdyni rozszerzyła zakres oferowanych usług o konsultacje w zakresie geriatrii. Konsultacje są komercyjne, koszt wizyty wynosi 150 zł. Geriatra przyjmuje w placówce zlokalizowanej przy ulicy Mireckiego.

 

Więcej »

Zielona Góra: nowe zabiegi w Szpitalu Aldemed

Szpital Centrum Medycznego Aldemed z Zielonej Góry rozszerzył zakres oferowanych świadczeń o adenotomię i tonsillektomię – wycinanie migdałka gardłowego i zabiegi towarzyszące w trakcie jednego zabiegu.

Więcej »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »