Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Inwestycje

Telemedycyna Polska: współpraca ze spółką Medicover

Zarząd spółki Telemedycyna Polska S.A. poinformował, że rozpoczął współpracę ze spółką Medicover sp. z o.o. Współpraca dotyczy wykonywania przez Telemedycynę zdalnych opisów badań EKG na rzecz Medicovera. 

Więcej »

Vitalabo: nowy punkt pobrań w Wielkopolsce

7 listopada 2017 roku otwarty został nowy punkt pobrań Laboratoriów Medycznych Vitalabo. Placówka zlokalizowana jest w Czerniejewie, w województwie wielkopolskim, przy ulicy Pałacowej 40, w przychodni zespołu lekarza rodzinnego Novamed.

Więcej »

Synevo: nowa placówka w Chrzanowie

Laboratoria Medyczne Synevo otworzyły nowy punkt pobrań zlokalizowany w Chrzanowie (w województwie małopolskim). Punkt działa przy ulicy Piastowskiej 15, na osiedlu bloków mieszkalnych.

Więcej »

Enel-Med: trzeci oddział we Wrocławiu otwarty

Centrum Medyczne Enel-Med otworzyło trzeci oddział we Wrocławiu. Oddział Szczytnicka zlokalizowany jest w budynku Green2Day w centrum Wrocławia, przy ulicy Szczytnickiej 11.

Więcej »

GNS: będzie modernizacja SOR-u w szpitalu w Świebodzinie

Szpitalny Oddział Ratunkowy w placówce w Świebodzinie, należącej do Grupy Nowy Szpital, zostanie zmodernizowany i wyposażony w nowy sprzęt. Placówka otrzyma na ten cel 2 mln zł wsparcia z Ministerstwa Zdrowia.

Więcej »

Kielce: nowe usługi w CM Omega

Centrum Medyczne Omega z Kielc, które od roku prowadzi nową placówkę w Galerii Echo,  wprowadziło nowe zabiegi rehabilitacyjne wykonywane za pomocą aparatu do terapii falą uderzeniową.

Więcej »

Gdynia: rejestracja on-line w Puckim Centrum Medycznym

Puckie Centrum Medyczne od 1 września 2017 roku umożliwiło pacjentom swojej placówki w Gdyni rejestrację do lekarza pierwszego kontaktu za pomocą aplikacji internetowej. Rejestracji można dokonać z tygodniowym wyprzedzeniem.

Więcej »

Mavit: bezpłatne badania rogówki w Warszawie

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego Mavit w Warszawie organizuje bezpłatne badanie rogówki aparatem Pentacam. Badania będą dostępne 10 listopada 2017 roku, tego dnia obchodzony jest Światowy Dzień Stożka Rogówki.

Więcej »

Wrocław: Vratislavia Medica otwiera nowoczesny szpital

7 listopada 2017 roku we Wrocławiu odbędzie się oficjalne otwarcie Vratislavia Medica, Szpitala im. św. Jana Pawła II. Będzie to jeden z najnowocześniejszych ośrodków medycznych w Polsce w zakresie szeroko pojętej rehabilitacji, ortopedii i medycyny sportowej. 

Więcej »

Warszawa: nowa specjalność w CM Bemowo

Centrum Medyczne Bemowo z Warszawy rozszerzyło zakres oferowanych usług o konsultacje ginekologa-onkologa. Od września 2017 w placówce przyjmuje także nefrolog. Konsultacje specjalistów są komercyjne.

Więcej »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »