Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Wydarzenia

KCM Clinic: umawianie wizyt za pomocą aplikacji mobilnej

KCM Clinic z Jeleniej Góry oferuje swoim pacjentom możliwość umawiania wizyt za pomocą aplikacji mobilnej VisiMed. Dzięki aplikacji można rezerwować wizyty u lekarza, a także korzystać z informacji o lekarzach czy znaleźć apteki w okolicy.

Więcej »

Medica Assistance: nowe narzędzie internetowe dla partnerów

1 sierpnia 2017 roku Medica Asssistance wprowadza nowe narzędzie dla swoich partnerów medycznych. Ma ono ułatwić pacjentom wybór optymalnej placówki medycznej. Dzięki nowemu rozwiązaniu po zalogowaniu do swojego konta zdrowia pacjent otrzyma rozbudowane informacje o ośrodku odpowiedzialnym za jego leczenie.

Więcej »

Kraków: Centrum Amethyst szkoli lekarzy-rezydentów

Pięciu lekarzy-rezydentów przygotowuje się w Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie do specjalizacji. Centrum jest w tej chwili jedynym niepublicznym ośrodkiem z możliwością   kształcenia podyplomowego lekarzy.   

Więcej »

Fundacja Medicover nagrodzona

Fundacja Medicover została uhonorowana prestiżowymi nagrodami w konkursie, który wyróżnia firmy i instytucje odpowiedzialne społecznie - „The International CSR Excellence Awards 2017”. Program PoZdro! otrzymał trzeci najwyższy wynik ze wszystkich 240 zgłoszeń z całego świata.

Więcej »

EMC: nowy program pomocy osobom starszym i opiekunom

W Katowicach ruszył program Smartopieka, dzięki któremu osoby opiekujące się seniorami mogą otrzymać realną pomoc w codziennych obowiązkach. Program realizowany jest przy współpracy Szpitala Geriatrycznego, należącego do sieci EMC.

Więcej »

EMC: książki dla dzieci w Szpitalu Mikulicz w Świebodzicach

Do Szpitala Mikulicz w Świebodzicach, należącego do Grupy EMC, trafiły bajki, powieści i książeczki edukacyjne przeznaczone dla małych pacjentów placówki. Szpital otrzymał książki w ramach cyklicznej akcji charytatywnej fundacji Zaczytani.

Więcej »

Tomma: Portal Pacjenta we wszystkich pracowniach diagnostyki obrazowej

Od 13 lipca 2017 roku pacjenci placówek Tomma Diagnostyka Obrazowa mogą korzystać z dodatkowych funkcjonalności, które oferuje Portal Pacjenta.

Więcej »

Centrum Promocji Zdrowia zaprasza firmy do realizacji projektów NPZ

Krajowe Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy, będące komórką organizacyjną Instytutu Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera w Łodzi, realizuje dwa ogólnopolskie projekty w ramach Narodowego Programu Zdrowia, finansowane z budżetu państwa.

Więcej »

Światowej sławy chirurg ponownie w Szpitalu Lux Med

W warszawskim szpitalu Grupy Lux Med po raz kolejny odbędą się konsultacje ze światowej sławy chirurgiem profesorem Mario Rossello, który specjalizuje się w urazach, deformacjach oraz wadach wrodzonych ręki.

Więcej »

Warszawa: nowatorska operacja w CM Gamma

W Centrum Medycznym Gamma w Warszawie przeprowadzono nowatorską operację łokcia z zastosowaniem zewnętrznego stabilizatora. Podczas zabiegu po raz pierwszy w Polsce wykorzystano dystraktor w stawie łokciowym, który pozwolił rehabilitować chorą rękę natychmiast po operacji.

Więcej »

Komentarz

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »