Katowice: nowe świadczenia w CM Inter-Med

0
247

Centrum Medyczne Inter-Med od lutego 2017 rozszerza swoją ofertę dla mieszkańców Katowic. W przychodni zlokalizowanej w tym mieście działać będzie poradnia okulistyczna, w której będzie można skorzystać z konsultacji specjalistycznych oraz wykonać badania, w tym tomografię OCT oka.

Poza tym od lutego 2017 pacjentów w Katowicach przyjmował będzie kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych, który wykona badania takie jak holter rytmowy, ciśnieniowy, czy echo serca z kolorowym dopplerem.

Nowa poradnia działa w przychodni w Katowicach, zlokalizowanej przy ulicy Grabowej 32. Poza tym Inter-Med prowadzi  placówki w Będzinie przy ulicy Ignacego Krasickiego 14 oraz w Olkuszu przy Alei 1000-lecia 16.

Przychodnie oferują konsultacje specjalistyczne, między innymi w zakresie alergologii, dermatologii, chirurgii, gastrologii, laryngologii, onkologii, urologii, ortopedii czy radiologii.

Oprócz konsultacji Inter-Med oferuje badania laboratoryjne, endoskopowe, spirometrię, a także zabiegi rehabilitacyjne.

Pracodawcy mogą korzystać z oferty współpracy z zakresu medycyny pracy. Placówki Inter-Med współpracują także z sieciami medycznymi i ubezpieczycielami, takimi jak Lux Med, Medicover, Polmed, PZU, Allianz, Compensa.

Inter-Med działa od 20 lat. Współwłaścicielem i dyrektorem ds. medycznych przychodni jest Janusz Rogóż, lekarz chorób wewnętrznych i kardiolog.