Łódź: nowy specjalista w Primus Medicus

0
405


Chojeńskie Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjne Primus Medicus z Łodzi rozszerzyło zakres oferowanych usług o konsultacje w zakresie psychologii sportu. Poradnia psychologiczna działa w tej placówce od marca 2017 roku.

Konsultacje w zakresie psychologii sportu są komercyjne. Udziela ich magister psychologii, certyfikowany psycholog sportowy, który współpracował między innymi z reprezentacją Polski mężczyzn w piłce ręcznej, Reprezentacją Polski w koszykówce na wózkach czy młodzieżową reprezentacją Polski kobiet i mężczyzn w piłce ręcznej.

Psychologia sportu zajmuje się wykorzystaniem teorii, zasad i technik zaczerpniętych z psychologii, w celu poprawy osiągnięć oraz rozwoju osobistego osób uprawiających sport.

Chojeńskie Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjne Primus Medicus oferuje konsultacje specjalistyczne, prowadzone przez lekarzy z dziedziny ortopedii, traumatologii i medycyny sportowej, a także chirurgii, interny i ginekologii.

Placówka oferuje szeroki zakres zabiegów rehabilitacyjnych oraz medycynę pracy, w tym między innymi badania kierowców, oraz usługi w zakresie odnowy biologicznej. Oferuje też pomoc logopedy.

Centrum mieści się w Łodzi przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 18. Jest prowadzone przez spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, która została zarejestrowana w 2011 roku. Jej prezesem jest Dariusz Strzebiecki. Zarząd tworzą także pozostali udziałowcy spółki: Krzysztof Mamrot, Sławomir Wierzbicki i Bogusław Rataj.