Marka Medicover doceniona

0
686

23 maja 2018 roku Medicover Polska otrzymał tytuł Marki Wysokiej Reputacji – Premium Brand. Jest to jedyny na polskim rynku projekt, badający reputację marek jako elementu przewagi konkurencyjnej. Nagroda jest potwierdzeniem silnej pozycji w branży i na rynku oraz docenieniem jednej z najistotniejszych wartości marki, czyli reputacji.

Nagroda jest przyznawana na podstawie ogólnopolskiego badania opinii na próbie niemal 10 tysięcy konsumentów. Badanie obejmuje prawie 200 marek i firm w 20 kategoriach produktów i usług.

Obok Medicover Polska nagrodę Marki Wysokiej Reputacji – Premium Brand otrzymali  między innymi: Santander Consumer Bank, Cisowianka, Europejski Fundusz Leasingowy SA. Natomiast osobą Wysokiej Reputacji Premium Brand 2018 została Ewa Błaszczyk, aktorka, założycielka Fundacji „Akogo?” oraz kliniki „Budzik” wyspecjalizowanej w leczeniu dzieci po najcięższych urazach mózgu.

Medicover prowadzi w całej Polsce 41 centrów medycznych. Współpracuje z 1250  placówkami partnerskimi. W sumie sieć opiekuje się ponad 8 tysiącami firm i ponad 660 tysiącami pacjentów. W warszawskim Wilanowie Medicover prowadzi szpital.