Medicover partnerem kampanii na Rzecz Walki z Rakiem Piersi

0
302

Medicover po raz kolejny został partnerem wpierającym kampanię The Estēe Lauder Companies i przyłącza się do promocji profilaktyki, szerząc ideę – wczesne wykrycie raka piersi może uratować życie.

W październiku 2017 roku, w okresie trwania kampanii, we wszystkich centrach Medicover wystawione będą specjalne stojaki z różowymi wstążeczkami symbolizującymi akcję. W ten sposób pacjentki będą zachęcane do wzięcia udziału w akcji i przypięcia do ubrania różowej wstążeczki.

Medicover jako partner medyczny kampanii w ramach promocji profilaktyki przeciwnowotworowej przypomina także wszystkim paniom o konieczności wykonywania regularnych badań profilaktycznych i samobadaniu piersi.

Panie, które nie mają czasu na kontrolne wizyty u lekarza i regularne badania profilaktyczne, mogą skorzystać z oferty Kompleksowego Przeglądu Stanu Zdrowia „Świadoma Kobieta” w Medicover. Szeroki zakres badań laboratoryjnych i USG zawartych w przeglądzie daje możliwość wczesnego wykrycia wielu schorzeń, w tym: nowotworów (między innymi raka piersi, szyjki macicy, trzustki, wątroby), chorób serca, krwi (w tym anemii), tarczycy oraz wielu innych nieprawidłowości zdrowotnych.

W całej Polsce Medicover posiada ponad 160 placówek w różnych regionach Polski i współpracuje z ponad 1 700 placówkami partnerskimi w całym kraju. O zdrowie pacjentów troszczy się ponad 3000 lekarzy i 1100 pielęgniarek i personelu pomocniczego w placówkach własnych oraz przeszło 9 tysięcy lekarzy współpracujących. W sumie sieć opiekuje się ponad 8 tysiącami firm i ponad 660 tysiącami pacjentów.