NZOZ Intermed z certyfikatem ISO

0
424

NZOZ Intermed z Gryfina w wyniku szczegółowego audytu zewnętrznego przedłużył Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością, zgodny z wymaganiami nowej wersji normy ISO 9001:2015, do  marca 2020 roku.

Już po raz kolejny BSI (British Standards Institution) Assurance UK Ltd przyznała placówce certyfikat. Jest on dla klientów, konkurentów, partnerów, pracowników i dostawców dowodem na to, że Intermed działa sprawnie oraz dąży do polepszenia jakości swoich produktów i usług oraz jest nastawiony na satysfakcję klienta.

Certyfikat dotyczy podstawowej opieki zdrowotnej, specjalistycznej i psychiatrycznej opieki zdrowotnej, leczenia stomatologicznego, ambulatoryjnej fizjoterapii i rehabilitacji, badań EKG, gastroskopii i kolonoskopii, badań obrazowych (RTG, mammografia, USG) oraz transportu sanitarnego.

Standardy zgodne z certyfikatem zostały wprowadzone w placówkach Intermed w Nowogardzie, Gryfinie, Resku i Łobezie.

Intermed prowadzi przychodnie działające na terenie czterech powiatów: goleniowskiego, łobeskiego, gryfińskiego i stargardzkiego. Oprócz wymienionych przychodni jest to także placówka w Ińsku. Intermed oferuje podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne, usługi w zakresie stomatologii, rehabilitacji, diagnostykę obrazową oraz diagnostykę laboratoryjną.

Usługi Intermed są zarówno finansowane przez NFZ jak i komercyjne. NZOZ Intermed powstał we wrześniu 2003 roku. Prezesem spółki prowadzącej placówkę jest Jacek Kargul.