Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Personalia

Voxel: konkurs na nowych członków zarządu

Spółka Voxel S.A. ogłosiła konkurs na stanowisko prezesa zarządu, wiceprezesa oraz członka zarządu. Dotychczasowy zarząd spółki został odwołany 31 marca 2016 roku. Funkcję prezesa sprawował Jacek Liszka, a wiceprezesa – Dariusz Pietras. 

Więcej »

EMC: rezygnacja prezesa zarządu spółki

Z dniem 31 marca 2016 roku Agnieszka Szpara złożyła rezygnację z pełnienia funkcji członka i prezesa zarządu EMC Instytut Medyczny SA. Obecną funkcję Agnieszka Szpara pełnić będzie do 30 kwietnia 2016 roku.

Więcej »

MEDI-system: nowy dyrektor operacyjny

Wojciech Mizerka objął od 1 kwietnia 2016 roku funkcję dyrektora operacyjnego MEDI-system. Odpowiada między innymi za standardy operacyjne, zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług, a także przygotowanie struktury operacyjnej firmy do intensywnego wzrostu i ekspansji geograficznej.

Więcej »

Indexmedica zmieniła nazwę na Metropolis

Spółka Indexmedica S.A. z Krakowa, prowadząca działalność w branży medycznej i hotelowej, zmienia nazwę na Metropolis S.A. Rejestracja nowej nazwy w Rejestrze Przedsiębiorców KRS nastąpiła 4 grudnia 2015 roku. Zmiany wprowadzono także w statucie spółki.

Więcej »

Diagnostyka: zmiany w zarządzie spółki

Diagnostyka poinformowała o zmianach w zarządzie. Z dniem 2 października 2015 roku Zgromadzenie Wspólników spółki podjęło decyzję o powrocie Jakuba Swadźby na stanowisko prezesa zarządu.

Więcej »

Affidea Polska: nowy dyrektor finansowy

Z początkiem czerwca 2015 roku stanowisko dyrektora finansowego w firmie Affidea Polska (dawniej Euromedic) objęła Anna Kozłowska. Będzie ona odpowiedzialna za całościowe zarządzanie polityką finansową spółki w Polsce i na Litwie. 

Więcej »

PCZ: zmiany w składzie Rady Nadzorczej spółki

Zarząd PCZ S.A. poinformował o zmianach w składzie Rady Nadzorczej spółki. Przewodniczącym Rady został Romuald Ściborski, założyciel i współwłaściciela Polskiego Holdingu Medycznego PCZ, który do 20 czerwca 2015 roku pełnił funkcję prezesa zarządu spółki PCZ S.A.

Więcej »

PCZ: zmiany w zarządzie spółki

Spółka PCZ S.A. poinformowała o zmianie w składzie zarządu. Od 20 czerwca 2015 roku funkcję prezesa będzie pełnił dotychczasowy wiceprezes ds. korporacyjnych – Stanisław Pachołek. Obecnie prezesem jest Romuald Ściborski.

Więcej »

EMC Instytut Medyczny powołał zarząd

Rada nadzorcza spółki EMC Instytut Medyczny S.A. powołała 31 marca 2015 czteroosobowy zarząd. W skład zarządu weszli: Agnieszka Szpara jako prezes zarządu oraz Tomasz Suchowierski, Ireneusz Pikucki i Bożena Gołębiewska.

Więcej »

Enel-Med: Joanna Brett-Chruściel dyrektorem medycznym

Z dniem 1 marca 2015 roku stanowisko Dyrektora Medycznego CM Enel-Med objęła dr n. med. Joanna Brett-Chruściel. Brett-Chruściel jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalistą chorób dziecięcych, diabetologiem.

Więcej »

Komentarz

Koszty opieki zdrowotnej będą rosły

Artur Białkowski, Wiceprezes Zarządu Medicover Polska

Dostęp do świadczeń szpitalnych i skrócenie kolejek – to tematy, które zdominowały  debatę publiczną w sektorze ochrony zdrowia w 2017 roku. Największą zmianę w tym zakresie przyniosła z pewnością tzw. ustawa o sieci szpitali. Jednak na realne efekty wprowadzenia przepisów będziemy musieli zaczekać. 

Więcej »

Wydatki na zdrowie to najlepsza inwestycja

Adam Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego Enel-Med

Ostatnio stało się modne hasło, że wydatki na opiekę medyczną to jest najlepiej zrealizowana inwestycja. W skali mikro widać to od dawna w firmach, gdzie świadomi menadżerowie zapewniają pracownikom dodatkową opiekę medyczną w postaci systemu abonamentowego lub dodatkowych ubezpieczeń. 

Więcej »

Zmianie musi uleć perspektywa, z której patrzymy na służbę zdrowia

Szymon Jankowski, dyrektor kliniki Medi Raj z Gorzowa Wielkopolskiego

Protestujący lekarze twierdzą, że jeśli dołożymy środków do systemu ochrony zdrowia to poprawi się od razu sytuacja i pacjentów, i lekarzy. Nic bardziej mylnego. W obecnym modelu ochrony zdrowia możemy łożyć nawet 30 procent PKB na służbę zdrowia a i tak dla pacjenta nic się nie zmieni.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »