Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Personalia

Zmiany personalne w NFZ i Ministerstwie Zdrowia

Premier Donald Tusk odwołał Jacka Paszkiewicza ze stanowiska prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia. Zmiany personalne nastąpiły także w Ministerstwie Zdrowia. Wiceministra Marka Habera zastąpił Igor Radziewicz-Winnicki.

Więcej »

EMC Instytut Medyczny: nowy członek zarządu

EMC Instytut Medyczny S.A. poinformował o powołaniu Zdzisława Cepiela w skład Zarządu Spółki. Nowy członek zarządu jest związany ze spółką od 2001 roku. Pełni funkcję dyrektora ds. administracji i rozliczeń.

Więcej »

Enel-Med.: zarząd spółki w tym samym składzie

Rada Nadzorcza spółki Centrum Medyczne Enel-Med ponownie powołała na funkcję prezesa zarządu dotychczas sprawującego tę funkcję Adama Rozwadowskiego, a na wiceprezesa zarządu ? ponownie Jacka Rozwadowskiego. Zgodnie ze statutem spółki członkowie zarządu zostali powołani na 3-letnią kadencję.

Więcej »

Medicover: nowy członek zarządu i dyrektor personalny

Cezary Mączka objął stanowisko członka zarządu i dyrektora personalnego w Medicover Sp. z o.o., firmie medycznej świadczącej pełen zakres opieki zdrowotnej, zatrudniającej przeszło 3200 osób, w tym blisko 1400 lekarzy oraz 500 pielęgniarek i położnych.

Więcej »

Interferie: nowy zarząd spółki

Rada Nadzorcza, należącej do KGHM, spółki Interferie S.A. na posiedzeniu, które odbyło się 16 marca 2012 roku, zmieniła skład zarządu firmy. Odwołani zostali dotychczas pełniący funkcję prezesa i wiceprezesa - Adam Milanowski i Radosław Besztyga.

Więcej »

Bartosz Kapczyński nowym Członkiem Zarządu Lux Med Sp. z o.o.

13 lutego 2012 roku Bartosz Kapczyński został powołany na Członka Zarządu największej polskiej sieci medycznej Lux Med. Na nowym stanowisku odpowiadał będzie za Pion Sprzedaży i Obsługi Klienta.

Więcej »

Medicover: dr. Kolasiński dołącza do zespołu chirurgów

Do zespołu chirurgów plastyków w Szpitalu Medicover dołączył wybitny specjalista dr. n. med. Jerzy Kolasiński, założyciel i właściciel Kliniki specjalizującej się w zabiegach w zakresie chirurgii estetycznej i chirurgii plastycznej działającej w Swarzędzu koło Poznania.

Więcej »

Grupa Nowy Szpital: zmiany organizacyjne w spółkach

Grupa Nowy Szpital przeszła zmiany organizacyjne. Zgodnie z nowym modelem obowiązującym w holdingu, osoby wykonujące funkcje dyrektora szpitala są jednocześnie prezesami zarządu szpitala-spółki. Zmiana formuły zarządzania w Grupie Nowy Szpital ma związek z nową ustawą o działalności leczniczej, która uregulowała prowadzenie szpitali w formie spółek.

Więcej »

Signal Iduna: nowy prezes spółek w Polsce

Grupa Signal Iduna z dniem 1 grudnia 2011 powołała dr. Jana Myszkowskiego na stanowisko Prezesa Zarządu spółek w Polsce. Decyzja ta oczekuje na akceptację KNF. Do końca sierpnia 2011 funkcję tę pełnił Adam H. Pustelnik.

Więcej »

M.W. Trade: nowy wiceprezes zarządu

Rada Nadzorcza spółki M.W. Trade podjęła decyzję o powołaniu nowego członka zarządu. Wiceprezesem spółki został z dniem 2 listopada 2011 roku Marek Tomczuk.

Więcej »

Komentarz

Koszty opieki zdrowotnej będą rosły

Artur Białkowski, Wiceprezes Zarządu Medicover Polska

Dostęp do świadczeń szpitalnych i skrócenie kolejek – to tematy, które zdominowały  debatę publiczną w sektorze ochrony zdrowia w 2017 roku. Największą zmianę w tym zakresie przyniosła z pewnością tzw. ustawa o sieci szpitali. Jednak na realne efekty wprowadzenia przepisów będziemy musieli zaczekać. 

Więcej »

Wydatki na zdrowie to najlepsza inwestycja

Adam Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego Enel-Med

Ostatnio stało się modne hasło, że wydatki na opiekę medyczną to jest najlepiej zrealizowana inwestycja. W skali mikro widać to od dawna w firmach, gdzie świadomi menadżerowie zapewniają pracownikom dodatkową opiekę medyczną w postaci systemu abonamentowego lub dodatkowych ubezpieczeń. 

Więcej »

Zmianie musi uleć perspektywa, z której patrzymy na służbę zdrowia

Szymon Jankowski, dyrektor kliniki Medi Raj z Gorzowa Wielkopolskiego

Protestujący lekarze twierdzą, że jeśli dołożymy środków do systemu ochrony zdrowia to poprawi się od razu sytuacja i pacjentów, i lekarzy. Nic bardziej mylnego. W obecnym modelu ochrony zdrowia możemy łożyć nawet 30 procent PKB na służbę zdrowia a i tak dla pacjenta nic się nie zmieni.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »