Poznań: poradnia bariatryczna w Lecznicy Certus

0
419

Prywatna Lecznicza Certus z Poznania w lipcu 2018 roku uruchomiła poradnię bariatryczną, która oferuje leczenie nadwagi i otyłości. Konsultacje są komercyjne, koszt konsultacji wynosi 150 zł.

Podczas wizyty pacjenci mogą także uzyskać informacje na temat metod leczenia operacyjnego które prowadzą do redukcji wagi.

Nowa poradnia działa w ambulatorium Certusa przy ulicy Grunwaldzkiej 262 w Poznaniu, gdzie funkcjonuje również szpital z 51 łóżkami. Poza tym Certus prowadzi 3 centra medyczne – 2 na terenie Poznania (przy ulicy Dąbrowskiego i Wagrowskiej) oraz 1 w Swarzędzu. Od kwietnia 2018 roku Lecznica poszerzyła swoją działalność o nową przychodnię Zdrowie Rodziny, mieszczącą się na osiedlu Wichrowe Wzgórze 122 w Poznaniu.

Usługi medyczne w placówkach Certus dostępne są zarówno odpłatnie, jak i w ramach umów z NFZ.

W ostatnim czasie w celu usprawnienia kontaktu z pacjentami Certus wprowadził nowy kanał komunikacji – LiveChat, który pozwala na zadawanie pytań na temat usług placówki oraz na umawianie wizyt.

Certus działa od 1992 roku, od 2017 roku wchodzi w skład Penta Hospitals International, międzynarodowej sieci szpitali, działającej w Polsce, Czechach i na Słowacji.