Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Inwestycje

Opole: połączenie spółki Medicus z PZU Zdrowie

Medicus w Opolu sp. z o.o. poinformował o planach połączenia ze spółką PZU Zdrowia S.A. Połączenie ma nastąpić poprzez przejęcie spółki przez PZU Zdrowie. Jedynym wspólnikiem spółki przejmowanej jest PZU Zdrowie. 

Więcej »

Radomskie Centrum Onkologii: badania nowoczesnym nasofiberoskopem

Radomskim Centrum Onkologii oferuje badanie diagnostyczne za pomocą nowoczesnego urządzenia - nasofiberoskop z funkcją NBI (Narrow Band Imaging),  które pozwala na wykrycie bardzo wczesnych zmian nowotworowych. Badania wykonywane są w ramach programu profilaktycznego.

Więcej »

SLA: nowy punkt pobrań w Katowicach

Sieć Śląskie Laboratoria Analityczne otworzyła nowy punkt pobrań zlokalizowany w Katowicach. Placówka znajduje się w budynku nowo otwartej Przychodni Specjalistycznej Medica Brynów. Jest to piąty punkt pobrań ŚLA w tym mieście.

Więcej »

Słynna położna w zespole Szpitala Medicover

Najsłynniejsza położna w Polsce, ekspertka z ponad 30-letnim doświadczeniem - Jeannette Kalyta dołączyła do zespołu specjalistów oddziału ginekologii i położnictwa Szpitala Medicover. 

Więcej »

Enel-Med: nowa placówka w Tarnowie Podgórnym

Centrum Medyczne Enel-Med S.A. otworzyło kolejną placówkę w województwie wielkopolskim. Placówka jest zlokalizowana w Tarnowie Podgórnym koło Poznania, w ośrodku sportowo-rekreacyjnym Tarnowskie Termy. 

Więcej »

Płock: CM Medic Park rozwija usługi dla dzieci

Centrum Medyczne Medic Park z Płocka, zgodnie z sygnalizowanymi potrzebami pacjentów, tworzy strefę Medic Park Dla Dzieci. Placówka dysponuje obecnie czternastoma poradniami dziecięcymi.

Więcej »

Poznań: Lecznica Certus otworzyła Centrum Leczenia Niepłodności

W Prywatnej Lecznicy Certus z Poznania uruchomione zostało Centrum Leczenia Niepłodności. Centrum zapewnia możliwość kompleksowej diagnostyki oraz dostęp do specjalistów.

Więcej »

Gorzów Wlkp: w Medi-Raj powstało nowe centrum stomatologiczne

W Centrum Medycznym Medi-Raj w Gorzowie Wielkopolskim otwarte zostało nowe Specjalistyczne Centrum Stomatologiczno-Periodontologiczne " Dental Expert", oferujące leczenie periodontologiczne, jako jedyne w województwie lubuskim, w ramach NFZ. 

Więcej »

Częstochowa: nowa poradnia w centrum Artmedik

Śląskie Centrum Medyczne Artmedik z Częstochowy otworzyło nową poradnię – endokrynologiczną. Centrum działa od marca 2017 roku i oferuje konsultacje specjalistyczne. Świadczenia placówki są komercyjne.

Więcej »

Warszawa: nowy pakiet badań w Carolina Medical Center

Carolina Medical Center z Warszawy wprowadziła do swojej oferty nowy pakiet badań, dotyczący bilansu ortopedycznego dziecka. Pakiet zawiera badania, dzięki którym postawa dziecka poddana jest kompleksowej ocenie. 

Więcej »

Komentarz

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »