Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Inwestycje

Gdańsk: badanie USG z kontrastem w CM Diagnoson

Centrum Medyczne Diagnoson z Gdańska jako pierwsze w Polsce wprowadziło do swojej oferty badania USG z kontrastem dożylnym Sonovue. Dotychczas podobne badania były wykonywane w pojedynczych ośrodkach akademickich w ramach programów klinicznych. 

Więcej »

Wrocław: punkt pobrań Dialab w większej lokalizacji

Punkt pobrań sieci Dialab, działający dotychczas we Wrocławiu przy ulicy Rajskiej, w przychodni Mama i ja, został przeniesionych do placówki przy ulicy Kamiennogórskiej 10. Punkt mieści się obecnie w Centrum Medycznym Zdrowia Kobieta.

Więcej »

Toruń: nowoczesna metoda korekcji wady wzroku w Szpitalu Matopat

Szpital Matopat z Torunia wprowadził do swojej oferty nowoczesne zabiegi laserowej korekcji wady wzroku minimalnie inwazyjną, bezpłatkową techniką SMILE. Zabiegi są komercyjne.

Więcej »

PZU Zdrowie: współpraca z siecią klubów fitness

PZU Zdrowie rozpoczęło współpracę z siecią Calypso Fitness. W klubach Calypso Fitness na terenie całej Polski sprzedawane są karty FIT Plus, których posiadacze mogą skorzystać między innymi z prywatnej opieki medycznej PZU Zdrowie.

Więcej »

Arion Szpitale: poradnia rehabilitacyjna w Biłgoraju

Od początku grudnia 2017 roku w przychodni specjalistycznej Arion Szpitale sp. z o.o. Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju funkcjonuje poradnia rehabilitacyjna, która oferują świadczenia w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Więcej »

Lux Med: nowy rezonans magnetyczny w Mielcu

Pracownia Lux Med Diagnostyka, działająca w Szpitalu Powiatowym w Mielcu została wyposażona 7 grudnia 2017 roku w nowoczesny aparat rezonansu magnetycznego. Pacjenci mogą wykonać badanie w ciągu 48 godzin od zgłoszenia się do rejestracji. 

Więcej »

MEDI-system poszerza sieć domów opieki

30 listopada 2017 roku do sieci domów opieki MEDI-system dołączyła Ostoya w podwarszawskich Starych Babicach. Zakup placówki jest elementem realizacji strategii rozwoju MEDI-system, która zakłada przejmowanie istniejących domów opieki, zlokalizowanych w centrach lub w pobliżu największych polskich miast.

Więcej »

Medicover rozwija działalność e-commerce

MediStore to pierwszy w Polsce internetowy sklep medyczny z kompleksową ofertą usług i pakietów dla pacjentów. Serwis, wdrożony w 2015 roku przez Medicover Polska we współpracy z Divante z Grupy OEX, obecnie zyskał nowe oblicze.

Więcej »

Kraków: nowa poradnia w CM Diamed

Centrum Medyczne Diamed z Krakowa otworzyło nowa poradnię alergologiczną. Świadczenia poradni skierowane są zarówno do dorosłych jak i dzieci. Konsultacje w poradni są komercyjne.

Więcej »

Włocławek: nowa poradnia w Centrum Barska

W Centrum Diagnostyczno-Leczniczym Barska we Włocławku w listopadzie 2017 roku rozpoczęła działalność poradnia zdrowia psychicznego. Konsultacje oferowane w poradni są komercyjne, koszt wizyty wynosi 150 zł.

Więcej »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »