Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Inwestycje

Vitalabo: nowy punkt pobrań w Gnieźnie

Laboratoria Medyczne Vitalabo otworzyły na początku września 2017 roku nowy punkt pobrań. Placówka funkcjonuje w Gnieźnie przy ulicy Mieszka I 16-18. Pod tym adresem zlokalizowana jest także przychodnia Medsfera oraz apteka Gemini.

Więcej »

Skierniewice: nowa firma medyczna oferuje usługi opiekuńcze

W Skierniewicach powstało Centrum Medyczne Ania Sp. z o.o. Non Profit, które oferuje rehabilitację oraz usługi opiekuna medycznego wykonywane w domach pacjentów. Zajmuje się także wypożyczaniem sprzętu medycznego.

Więcej »

Leszno: nowe usługi w CM Medeor

Centrum Medyczne Medeor z Leszna (województwo wielkopolskie) od 1 września 2017 roku prowadzi poradnię neurologiczną. Świadczenia poradni są komercyjne.

Więcej »

CM Judyta otworzy nową placówkę w Raszynie

Centrum Medyczne Judyta, prowadzące placówki  medyczne w Skierniewicach i okolicznych miejscowościach, otwiera nową przychodnię w Raszynie, w województwie mazowieckim. Będzie to kolejna placówka w tej miejscowości.

Więcej »

Katowice: nowy specjalista w CM Inter-Med

Centrum Medyczne Inter-Med z Katowic od połowy września 2017 roku rozszerza zakres świadczeń oferowanych przez poradnię okulistyczną. W placówce zostanie zatrudniony nowy specjalista, który będzie zajmował się między innymi diagnostyką i leczeniem wad wzroku u dzieci.

Więcej »

Poznań: nowa poradnia w CM Hetmańska

Centrum Medyczne Hetmańska z Poznania otworzyło nową poradnię, która oferuje świadczenia w zakresie ortopedii. Świadczenia, podobnie jak pozostała usługi placówki, są komercyjne.

Więcej »

Gdynia: nowe usługi w CM Medica

Centrum Medyczne Medica z Gdyni wprowadziło do swojej oferty konsultacje dietetyczne. Specjalista w tym zakresie przyjmuje w placówce raz w tygodniu, raz w tygodniu jest także dostępny na wideokonsultacjach.

Więcej »

Bieruń: nowy sprzęt do rehabilitacji w Galen-Ortopedia

Ośrodek Galen-Ortopedia z Bierunia (województwo śląskie) posiada od niedawna, jako pierwsza placówka na Śląsku, bieżnię antygrawitacyjną z unikatową technologią. Bieżnia jest stosowana miedzy innymi w celach rehabilitacyjnych. Korzystanie z niej jest odpłatne.

Więcej »

Wrocław: nowe badanie w Centrum Skanmex

Centrum diagnostyczne Skanmex, działające we Wrocławiu, od sierpnia 2017 roku oferuje nowe badanie całego ciała – „Whole Body MRI” w rezonansie magnetycznym o mocy 3 tesli. Badanie jest komercyjne, jego cena wynosi 1600 zł.

Więcej »

Nadmorskie Centrum Medyczne: nowa placówka w Żukowie

Od 1 września 2017 roku pacjentów przyjmuje nowa placówka Domu Medycznego Żukowo, należącego do sieci Nadmorskie Centrum Medyczne. Placówka działa w Żukowie, przy ulicy Gdańskiej 14D.

Więcej »

Komentarz

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »