Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Inwestycje

Częstochowa: medycyna estetyczna w Alfamedica

Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North z  Częstochowy rozszerzyło zakres swoich usług o medycynę estetyczną.  AlfaEstetica to chirurgia plastyczna, ośrodek leczenia otyłości, stomatologia estetyczna i implanty a także laserowa korekcja wzroku.

Więcej »

Inowrocław: internetowa rejestracja w Farma-Med

Centrum Medyczne Farma-Med z Inowrocławia wprowadziło możliwość rejestracji wizyt do swoich placówek przez internet. Centrum prowadzi cztery przychodnie, rejestracji internetowa jest możliwa w przypadku dwóch z nich.

Więcej »

Ruda Śląska: badania w zakresie medycyny pracy w CM Post Medical

Centrum Medyczne Post Medical z Rudy Śląskiej w połowie września 2017 roku wprowadziło do swojej oferty świadczenia w zakresie medycyny pracy. Poradnia medycyny pracy działa tutaj raz w tygodniu po południu.

Więcej »

Centrum Sanmed otworzyło hospicjum domowe

Specjalistyczne Centrum Medyczne Sanmed z Ryk (województwo lubelskie) rozszerzyło zakres usług o hospicjum domowe. Usługi są finansowane ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia. Od lipca 2017 placówka oferuje także leczenie stomatologiczne w ramach kontraktu z NFZ.

Więcej »

Zielona Góra: nowe gabinety w Klinice Wiśniowa

Klinika Wiśniowa z Zielonej Góry otworzyła nowe gabinety, które oferują konsultacje w zakresie endokrynologii, kardiologii oraz hematologii. Konsultacje są komercyjne. Koszt konsultacji wynosi 100 zł.

Więcej »

Ząbki: nowa poradnia w CM Fundamenti

Centrum Medycznym Fundamenti, działające w Ząbkach pod Warszawą, rozszerzyło zakres oferowanych świadczeń o usługi logopedyczne. Konsultacje są komercyjne.

Więcej »

Gdynia: badania rezonansu w CM Dąbrowa-Dąbrówka

Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka z Gdyni wprowadziło do swojej oferty badania metodą rezonansu magnetycznego. Badania są komercyjne.

Więcej »

Centrum Vita założycielem konsorcjum turystyki medycznej

W Lublinie powołane zostało Lubelskie Konsorcjum Turystyki Medycznej, które powstało w ramach Klastra Lubelska Medycyna. Umowę konsorcjum podpisało między innymi Centrum Medyczne Vita z Urszulina.

Więcej »

Połączenie spółek z grupy Affidea w Polsce

Zarządy spółek Affidea sp. z o.o. oraz Euromedic International Polska sp. z o.o. podjęły decyzję o połączeniu i w dniu 30 października 2017 roku uzgodniły, przyjęły i podpisały plan połączenia.

Więcej »

Diagnostyka otworzyła nowe punkty pobrań

Sieć Laboratoriów Medycznych Diagnostyka otworzyła nowe punkty pobrań zlokalizowane w Ustroniu oraz w Żywcu w województwie śląskim. Nowe punkty działają przy placówkach medycznych.

Więcej »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »