Swissmed uruchomił świadczenia POZ

0
343

Od 1 października 2018 roku Swissmed udostępnił pacjentom świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej w ramach przychodni lekarza rodzinnego. Poradnia działa przy ulicy Wileńskiej 44 w Gdańsku.

Swissmed przyjmuje obecnie deklaracje do poradni POZ.

Swissmed prowadzi w Gdańsku przy ulicy Wileńskiej 44 szpital, w którym oferowane są świadczenia w zakresie okulistyki, ginekologii, ortopedii, chirurgii ogólnej i proktologii. W lipcu 2018 placówka wznowiła działalności oddziału położniczo-neonatologicznego.

W planach jest otwarcie wieloprofilowego oddziału szpitalnego, w którym jedną z wielu specjalizacji będzie geriatria z pełną diagnostyką chorób osób starszych. Poza tym będą tam dostępne świadczenia w zakresie chorób płuc, diabetologii, endokrynologii, gastroenterologii, kardiologii, psychiatrii oraz medycyny sportowej.

Czytaj: Swissmed rozwija ofertę usług dla seniorów>>>

Przy szpitalu działa także zespół poradni specjalistycznych.

Oferowane świadczenia są zarówno komercyjne jak i finansowane w ramach NFZ. W lipcu 2018 Swissmed zawarł umowy z Funduszem dotyczące leczenia szpitalnego w zakresie okulistyki oraz świadczeń ambulatoryjnych w zakresie kardiologii.

Swissmed prowadził także w Trójmieście sieć przychodni, które zostały kupione przez Grupę Lux Med.