Toruń: Szpital Matopat rozszerza zakres usług psychologicznych

0
334


Szpital Specjalistyczny Matopat z Torunia rozszerza zakres usług oferowanych przez poradnię psychologiczną. W tym celu nawiązał współpracę ze specjalistą oferującym pomoc psychologiczną w formie terapii indywidualnej oraz interwencji. Konsultacje psychologa są komercyjne.

Koszt konsultacji to 120 zł.

Pomoc psychologiczna świadczona jest w przypadkach zmian życiowych i traumatycznych wydarzeń losowych, problemów lękowych,  problemów o charakterze depresyjnym, problemów  osobowościowych i społecznych, problemów somatycznych, gdy lekarz wykluczył przyczyny organiczne i jako powód podaje problemy emocjonalne lub psychologiczne.

Do poradni psychologicznej mogą zgłaszać się również rodzice lub opiekunowie oraz dzieci i młodzież w przypadkach kłopotów występujących w szkole lub w domu.

Rozszerzony zakres usług będzie dostępny od 28 listopada 2017 roku.

Szpital Specjalistyczny Matopat należy do Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych S.A. Posiada 30 łóżek dla pacjentów. W placówce wykonywane są zabiegi w zakresie chirurgii, ortopedii, ginekologii, neurochirurgii, urologii oraz okulistyki.

W ramach szpitala działa przychodnia posiadająca pracownie diagnostyczne (endoskopową, kardiologiczną, USG, RTG, Holter, OCT, laseroterapię) oraz 23 poradnie specjalistyczne.

Szpital Matopat oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.