Vitalabo: nowy punkt pobrań w Koszalinie

0
574


Laboratoria Medyczne Vitalabo otworzyło pod koniec listopada 2017 roku nowy punkt pobrań zlokalizowany w Koszalinie. Punkt mieści się przy ulicy Modrzejewskiej 48. Czynny jest codziennie od 7.30 do 11.00.

Na początku listopada 2017 Vitalbo otworzyło nowy punkt pobrań w Czerniejewie, w województwie wielkopolskim, a w październiku 2017 roku – w Olsztynie.

Vitalabo prowadzi 8 laboratoriów i około 100 punktów pobrań, głównie na terenie Polski północnej. Laboratoria Vitalabo zlokalizowane są w Bydgoszczy, w Szpitalu Specjalistycznym Matopat w Toruniu, w Koszalinie, w Chodzieży, w Grudziądzu,  we Włocławku, w Brodnicy i w Lipinie.

Punkty pobrań Vitalabo działają w ponad trzydziestu miejscowościach, na terenie pięciu województw, głównie północnych, takich jak pomorskie, warmińsko-mazurskie i zachodniopomorskie, a także kujawsko-pomorskie i wielkopolskie.

Laboratoria Medyczne Vitalabo powstały w 2003 roku. Wykonują badania dla szpitali, ośrodków zdrowia, indywidualnych praktyk lekarskich, stacji dializ oraz innych laboratoriów, a także firm.

Vitalabo należy do Grupy Alab, którą tworzą także Alab Laboratoria, Laboratoria Medyczne Bruss, Laboratoria Przygoda, Bio-diagnostyka, Białostockie Centrum Analiz Medycznych, laboratoria Vita oraz Amimed.