Warszawa: nowe usługi w przychodni Amodent

0
351

Od października 2017 roku w przychodni Amodent przy ulicy Skoroszewskiej 7 w Warszawie jest dostępne pomieszczenie do hydroterapii. Pacjenci placówki mogą korzystać z kąpieli wirowych kończyn górnych oraz dolnych na najnowocześniejszym sprzęcie.

Zabiegi są szczególnie dedykowane osobom po operacjach i urazach.

W ciągu ostatnich miesięcy Amodent zmodernizował także pracownie RTG w placówkach przy ulicy Skoroszewkiej 7 oraz w przychodni w Piastowie.

Amodent prowadzi centrum rehabilitacji od marca 2016 roku. Od stycznia 2017 roku działa ono w nowej lokalizacji przy ulicy Skoroszewskiej 11 lok. U12-15. Placówka posiada kontrakt z NFZ na rehabilitację leczniczą podpisany do roku 2022.

W centrum rehabilitacji dostępne są między innymi zabiegi wykonywane przy pomocy fali uderzeniowej czy lasera oraz terapia polem elektromagnetycznym. Konsultacji lekarskich udzielają lekarze ze specjalizacją w dziedzinie rehabilitacji i ortopedii.

Amodent prowadzi też placówkę przy ulicy Dzieci Warszawy 29 oraz w Piastowie przy ulicy Paderewskiego 13. Oferuje podstawową opiekę zdrowotną, diagnostykę, konsultacje lekarzy specjalistów, leczenie stomatologiczne oraz rehabilitację.

Placówki oferują usługi komercyjne oraz finansowane w ramach kontraktu z NFZ. Kontrakt Amodent z NFZ ma wartość prawie 5,5 mln zł i oferuje oprócz rehabilitacji także świadczenia w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej i leczenia stomatologicznego.