Warszawa: pakiet badań dla mężczyzn w Akademickim Centrum Medycznym

0
290


Akademickie Centrum Medyczne z Warszawy wprowadziło do swojej oferty pakiet badań urologicznych „Zdrowy mężczyzna”. Pakiet umożliwia wykonanie badań USG, PSA oraz badania moczu.

Cena pakietu to 170 zł. Oferta jest aktualna od 2 do 30 listopada 2017 rou.

Akademickie Centrum Medyczne specjalizuje się w diagnostyce schorzeń neurologicznych, zwłaszcza chorób neurodegeneracyjnych, a także w diagnostyce i leczeniu schorzeń kręgosłupa i narządu ruchu.

W ramach Centrum funkcjonują także: przychodnia lekarska, Zakład Diagnostyki Wczesnego Wykrywania Chorób z pracowniami: rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej, USG ( w tym echo serca) oraz RTG, Zakład Rehabilitacji i Fizjoterapii, Całodobowy Zakład Opieki i Rehabilitacji oraz Dzienny Ośrodek Terapii Poznawczo-Ruchowej. Przychodnia świadczy także usługi z zakresu medycyny pracy.

W kwietniu 2017 roku Akcemed  otworzyło Dom Opieki i Rehabilitacji „Bobrowiecka”, przeznaczony dla osób ograniczonych ruchowo, wymagających stałego nadzoru i opieki, które chcą zachować kontakt z bliskimi nie wyjeżdżając ze stolicy.

Akademickie Centrum Medyczne działa od października 2012 roku. Zostało utworzone przez Fundację Nowe Horyzonty oraz Prywatną Wyższą Szkołę Biznesu, Administracji i Technik Komputerowych, obecnie to Prywatna Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych. Centrum działa w Warszawie w obiektach uczelni przy ulicy Bobrowieckiej.