Warszawa: Praktyka Lekarska Rogiewicz połączona z Salve Medica

0
1433


Prywatna Praktyka Lekarska dr Rogiewicza z Komorowa w połowie listopada 2017 roku przeniosła się do nowej siedziby przy alei Wilanowskiej 365 w Warszawie, tworząc centrum medyczne występujące pod logiem Salve Medica R.

Placówka oferuje przede wszystkim świadczenia w zakresie ginekologii i położnictwa, ale oferuje także usługi w innych dziedzinach medycyny, takich jak endokrynologia, andrologia, ortopedia dzieci i dorosłych, fizjoterapia, psychiatria, psychologia i dietetyka.

Centrum prowadzi szkołę rodzenia oraz oferuje leczenie niepłodności, także metodą in vitro. Można tutaj także skorzystać z zabiegów ginekologii plastycznej i medycyny estetycznej. W placówce działa także laboratorium diagnostyczne, wykonywane są między innymi testy prenatalne.

Salve Medica prowadzi w Łodzi przy ulicy Szparagowej placówkę, która oferuje świadczenia w trzech obszarach: w diagnostyce i leczeniu niepłodności, poradniach lekarzy specjalistów i diagnostyce obrazowej. Placówka oferuje także pomoc lekarzy rodzinnych, prowadzi laboratorium genetyczne oraz specjalistyczny szpital onkologiczny. Wprowadza innowacyjne metody leczenia, takie jak embolizację mięśniaków macicy, embolizację tętnic prostaty, czy leczenie chrapania.