Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Wydarzenia

NZOZ Intermed z tytułem Efektywna Firma 2016

NZOZ Intermed z Gryfina z otrzymał tytuł Efektywna Firma 2016. Wyróżnienie przyznał Instytut Europejskiego Biznesu, który we wrześniu 2017 roku zbadał wyniki finansowe tysięcy polskich przedsiębiorstw.

Więcej »

Affidea: szkolenia w zakresie komunikacji z pacjentem

Affidea rozpoczęła we wrześniu 2017 roku projekt Affinity, którego założeniem jest, że „pacjent jest w centrum uwagi”. Polska, zaraz po Węgrzech jest drugim krajem, w którym jest realizowany ten międzynarodowy projekt. 

Więcej »

Grupa Lux Med nominowana do „Złotych Laurów”

Grupa Lux Med została nominowana do nagrody Złotych Laurów "Super Biznesu" w kategorii Zdrowie i Medycyna. Złote Laury "Super Biznesu" to nagrody przyznawane za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce.

Więcej »

Lux Med ze Złotym Godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2017

W tegorocznej, szóstej edycji badania „Konsumencki Lider Jakości” Lux Med znalazł się na pierwszej pozycji zestawienia w kategorii „Usługi medyczne”. Ankietowani kojarzyli markę Lux Med MED z miłą, profesjonalną obsługą, dobrymi specjalistami, szeroką ofertą, dostępnością i krótkimi terminami oczekiwania na wizytę.

Więcej »

Medicover Polska Liderem Informatyki 2017

Medicover Polska zdobył tytuł Lider Informatyki 2017 w konkursie organizowanym przez magazyn ComputerWorld. Firma została wyróżniona w kategorii „Ochrona zdrowia” za wdrożenie aplikacji mobilnej i platformy telemedycznej.

Więcej »

Lux Med wyróżniony jako solidny pracodawca

Po raz drugi z rzędu Lux Med otrzymał tytuł „Solidny Pracodawca Roku”. Kapituła konkursowa doceniła Lux Med między innymi za rzetelne przestrzeganie prawa pracy, terminowość, warunki socjalne, programy HR-owe oraz politykę personalną nastawioną na rozwój pracowników.

Więcej »

Kluczbork: operacja neurologiczna w Vital Medic

Zespół lekarzy szpitala Vital Medic Centrum Leczenia Kręgosłupa w Kluczborku wykonał pierwszą operację resekcji guza mózgu, otwierając kolejne pole działalności tego ośrodka. Wyposażenie placówki umożliwia przeprowadzenie pełnego zakresu operacji neuroonkologicznych, zarówno w obszarze głowy, jak i kręgosłupa. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: nie dzielmy laboratoriów na prywatne i publiczne

Nie dzielmy laboratoriów na prywatne i publiczne, tylko na kompetentne i niekompetentne. Skoncentrujmy się na budowaniu i umacnianiu pozycji diagnostyki laboratoryjnej, a nie na wewnętrznych sporach – postulowali uczestnicy debaty „Jakość w laboratoriach sieciowych”, zorganizowanej przez Forum Medycyny Laboratoryjnej Pracodawców Medycyny Prywatnej.

Więcej »

Laboratoria sieciowe: transfer technologii od nauki do praktyki

W sieciowych laboratoriach diagnostycznych następuje szybki transfer technologii od nauki do praktyki, a dostęp do najnowszych technologii i cyfryzacji to wzrost bezpieczeństwa diagnosty i pacjenta oraz lepsza dostępność badań i jakość wyników.

Więcej »

Otwock: pionierski zabieg w ECZ

W Europejskim Centrum Zdrowia w Otwocku został wykonany pionierski zabieg angioplastyki płucnej wspomagany wykorzystaniem gogli wirtualnej rzeczywistości (HoloLens) do projekcji holograficznej obrazu anatomicznego tętnic płucnych. 

Więcej »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »