Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Zarządzanie jakością

Certyfikat ISO dla Medi Partner

W październiku 2016 roku w Medi Partner sp. z o.o. odbył się audyt certyfikacyjny Systemu Zarządzania Jakością, podczas którego firma otrzymała deklarację zgodności, że system zarządzania spełnia warunki określone w normie ISO 9001:2008.

Więcej »

Diagnostyka wprowadza normę ISO 14001:2015

W głównej siedzibie spółki Diagnostyka mieszczącej się przy ulicy Życzkowskiego 16 w Krakowie rozpoczął się proces wprowadzania normy ISO 14001:2015, której podstawą jest wspomaganie ochrony środowiska i zapobieganie zanieczyszczeniom. 

Więcej »

Centrum Medyczne Gamma z najnowszym certyfikatem ISO

Firma DAS Polska – przedstawiciel DAS Certification Ltd. jednostki akredytowanej przez UKAS, przeprowadził w Centrum Medycznym Gamma w Warszawie audyt systemu zarządzania. Obowiązująca dotychczas w Centrum Medycznym Gamma norma ISO 9001:2008 została zaktualizowana do normy ISO 9001:2015.

Więcej »

CM Karpacz: certyfikat ISO 9001

Centrum Medyczne Karpacz SA uzyskało po raz kolejny certyfikat ISO 9001, który jest potwierdzeniem, iż system zarządzania jakością stosowany w placówce jest zgodny z wymaganiami normy, a usługi świadczone w szpitalu są najwyższej jakości.

Więcej »

Synevo: certyfikat ISO w zakresie bezpieczeństwa informacji

Synevo uzyskało certyfikat ISO w zakresie zarządzania bezpieczeństwem informacji. Certyfikat potwierdza, że spółka spełnia wymagania normy ISO/IEC 27001:2013 do prowadzenia działalności w zakresie podstawowej i zaawansowanej diagnostyki laboratoryjnej. 

Więcej »

Alab Laboratoria: certyfikat ISO poszerzony o patomorfologię

Spółka Alab Laboratoria poinformowała o poszerzeniu posiadanego Certyfikatu Systemu Zarządzania ISO 9001:2008 o zakres patomorfologii. Spółka obecnie spełnia wymagania normy ISO w usługach medycznych w zakresie diagnostyki laboratoryjnej, mikrobiologicznej, genetycznej, serologii transfuzjologicznej oraz patomorfologii.

Więcej »

Arion Szpitale: II audit nadzoru ISO

Na początku lutego 2016 w Arion Szpitale sp. z o.o. po raz kolejny został przeprowadzony zewnętrzny audyt ISO, mający na celu przegląd funkcjonowania Systemu Zarządzania Jakością. W tym roku audyt swoim zakresem objął szpital w Biłgoraju i w Tarnogrodzie.

Więcej »

Otwock: ISO dla Europejskiego Centrum Zdrowia

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock w wyniku pozytywnie odbytego auditu recertyfikującego posiada certyfikat ISO 9001-2008 ważny do 14 września 2018 roku. W styczniu 2015 Centrum poinformowało o otrzymaniu certyfikatu CMJ.

Więcej »

Elvita otrzymała certyfikat ISO 9001:2008

18 września 2015 roku został zakończony proces wdrażania procedur jakości gwarantujących spółce Elvita z Jaworzna certyfikację zgodną z normami ISO 9001:2008. Centrum Medyczne Elvita Grupa PZU jest największą siecią placówek medycznych wchodzących w skład Grupy PZU.

Więcej »

Medicover zdobywcą certyfikatu ISO 27001:2013

W wyniku audytu przeprowadzonego w pod koniec 2014 roku, Medicover otrzymał certyfikat zgodności z normą ISO 27001:2013 System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji. Tym samym Medicover jest jedną z pierwszych tak dużych firm świadczących usługi medyczne, które były audytowane w oparciu o nową wersję normy.

Więcej »
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »

Komentarz

Koszty opieki zdrowotnej będą rosły

Artur Białkowski, Wiceprezes Zarządu Medicover Polska

Dostęp do świadczeń szpitalnych i skrócenie kolejek – to tematy, które zdominowały  debatę publiczną w sektorze ochrony zdrowia w 2017 roku. Największą zmianę w tym zakresie przyniosła z pewnością tzw. ustawa o sieci szpitali. Jednak na realne efekty wprowadzenia przepisów będziemy musieli zaczekać. 

Więcej »

Wydatki na zdrowie to najlepsza inwestycja

Adam Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego Enel-Med

Ostatnio stało się modne hasło, że wydatki na opiekę medyczną to jest najlepiej zrealizowana inwestycja. W skali mikro widać to od dawna w firmach, gdzie świadomi menadżerowie zapewniają pracownikom dodatkową opiekę medyczną w postaci systemu abonamentowego lub dodatkowych ubezpieczeń. 

Więcej »

Zmianie musi uleć perspektywa, z której patrzymy na służbę zdrowia

Szymon Jankowski, dyrektor kliniki Medi Raj z Gorzowa Wielkopolskiego

Protestujący lekarze twierdzą, że jeśli dołożymy środków do systemu ochrony zdrowia to poprawi się od razu sytuacja i pacjentów, i lekarzy. Nic bardziej mylnego. W obecnym modelu ochrony zdrowia możemy łożyć nawet 30 procent PKB na służbę zdrowia a i tak dla pacjenta nic się nie zmieni.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »