Affidea: promocyjne ceny badań rezonansu magnetycznego

0
976

Od lipca do końca września 2016 roku Affidea oferuje badania rezonansu magnetycznego wykonywane w placówkach w Kielcach oraz w Skarżysku –Kamiennej w promocyjnych cenach. W ramach promocji badanie MR głowy, kręgosłupa czy stawów kosztuje 250 zł.

Firma Affidea (dawniej Euromedic) jest jednym z największych inwestorów i świadczeniodawców usług w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP) w Europie. W 197 centrach medycznych, będących wyłączną własnością firmy, zapewnia diagnostykę obrazową i laboratoryjną oraz usługi z zakresu radioterapii onkologicznej. Affidea staje się również wiodącą siłą dostarczającą zdalną diagnostykę – oferując wielomodułowe usługi z zakresu teleradiologii.

Firma zatrudnia blisko 6 000 specjalistów. Posiada centra w Polsce, na Węgrzech, w Rumunii, Bośni i Hercegowinie, Chorwacji, Grecji, we Włoszech, w Turcji, Czechach, Rosji, Portugalii, Bułgarii, Szwajcarii, Irlandii oraz na Litwie.

W Polsce firma Affidea obecna jest od 2000 roku. Prowadzi ośrodki w 9 województwach (lubuskie, dolnośląskie, mazowieckie, pomorskie, podkarpackie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie i zachodniopomorskie). Oferuje badania RTG, USG, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, angiografii, scyntygrafii. W Koszalinie Affidea prowadzi Zakład Medycyny Nuklearnej.

Od maja 2016 roku prezesem zarządu Affidea jest Agnieszka Szpara, przedtem kierująca spółkami: EMC Instytut Medyczny, Continuum Care czy Medicover.