Air Liquide w szeregach Pracodawców Medycyny Prywatnej

0
1114

Air Liquide Healthcare, światowy lider w dziedzinie gazów medycznych,  domowej opieki  zdrowotnej, produktów higieny szpitalnej oraz specjalistycznych substancji wykorzystywanych przez przemysł farmaceutyczny, został członkiem Pracodawców Medycyny Prywatnej.

Na całym świecie  Air Liquide Healthcare dąży do zapewnienia klientom właściwej opieki, począwszy od szpitala aż do domu z wykorzystaniem produktów leczniczych, wyrobów medycznych  oraz świadczonych usług, które wspierają ochronę zdrowia i życia.

W związku ze specyfiką działalności firmy Air Liquide , ma stale do czynienia z cennym życiem ludzkim. Pacjenci poddawani bolesnym procedurom na oddziałach ratunkowych i w salach operacyjnych, wystawieni na ryzyko zakażeń szpitalnych, cierpiący na choroby przewlekłe i liczne patologie, itp.

Jako kluczowy świadczeniodawca w dziedzinie zdrowia, Air Liquide Healthcare świadczy usługi na każdym z trzech etapów:  zapobieganie, leczenie oraz obserwacja kontrolna pacjenta.

Air Liquide Healthcare oferuje swoim klientom szeroki wachlarz produktów i usług, zarówno w zakresie opieki szpitalnej (gazy medyczne i kriobiologia), jak i opieki medycznej w domu pacjenta.

Air Liquide jest jednym z kluczowych świadczeniodawców na rynku długoterminowej domowej opieki zdrowotnej w Polsce. Air Liquide Healthcare zapewnia opiekę pacjentom cierpiącym na choroby przewlekłe w zakresie  leczenia wymagającego wentylacji mechanicznej w warunkach domowych, tlenoterapii dla pacjentów leczonych tlenem w warunkach domowych przy pomocy koncentratora tlenu oraz obturacyjnego bezdechu sennego przy użyciu aparatów CPAP.

Air Liquide w zakresie kriobiologii oferuje pełna gamę usług wiązanych z dostaw ciekłego azotu, a także urządzeń do przechowywania oraz transportu różnego typu materiału biologicznego w ciekłym azocie.