Akcja profilaktyczna w Ameds Centrum

0
919


W ramach działań prowadzonych w zakresie promocji profilaktyki zdrowotnej Amends Centrum z Grodziska Mazowieckiego oferuje pakiety diagnostyczne: „Serce jak dzwon” oraz „Zdrowy mężczyzna po 40-tce”. Koszt pierwszego pakietu wynosi 140 zł, koszt drugiego – 150 zł.

Pakiet diagnostyczny „Serce jak dzwon” przeznaczony jest do osób, które chciałyby sprawdzić stan swojego zdrowia w kierunku chorób układu krążenia. W skład pakietu wchodzą: konsultacja kardiologiczna, badanie EKG serca oraz pomiar ciśnienia tętniczego wraz z instrukcją dotyczącą codziennego monitorowania. Pakiet umożliwia również wykonanie badania Holter EKG w promocyjnej cenie.

Pakiet diagnostyczny „Zdrowy mężczyzna po 40-tce” kładzie nacisk na profilaktykę chorób układu moczowo-płciowego. W jego skład wchodzą: konsultacja urologiczna oraz oznaczenie poziomu PSA. Pakiet umożliwia również wykonanie badania USG jamy brzusznej w promocyjnej cenie.

Ameds Centrum jest multidyscyplinarnym ośrodkiem medycznym oferującym usługi zarówno pacjentom z Polski jak i z zagranicy. Proponuje innowacyjne metody leczenia  chorującym na stwardnienie rozsiane, przewlekłą chorobę żylną oraz raka prostaty. Ośrodek zapewnia również pełną diagnostykę i leczenie poronień nawracających oraz schorzeń seksuologicznych i urologicznych. W zakresie obsługi pacjentów zagranicznych współpracuje z firmą Medical Travel Europe, która specjalizuje się w organizacji pobytów w Polsce dla pacjentów z całego świata.

Ameds Centrum prowadzi również Prywatną Przychodnię Specjalistyczną, w ramach której działają poradnie: chorób naczyń, kardiologiczna, diabetologiczna, leczenia zaburzeń wzwodu, chirurgii urazowo-ortopedycznej, urologiczna, osteoporozy oraz USG. Ameds Centrum mieści się w Grodzisku Mazowieckim przy ulicy Dalekiej 11.