Alab Laboratoria: nowa placówka w Warszawie

0
1531


Sieć Alab Laboratoria otworzyła nowy punkt pobrań zlokalizowany w Warszawie przy ulicy Kondratowicza 18, niedaleko Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego. Placówka czynna jest sześć dni w tygodniu.

W lipcu 2016 Alab otworzył także nowe punkt pobrań w Lutomiersku, w województwie łódzkim, i w Wyszkowie, w województwie mazowieckim.

Alab prowadzi ponad 180 punktów pobrań na terenie całego kraju. Oprócz punktów pobrań Alab prowadzi 57 laboratoriów diagnostycznych. W ofercie posiada ponad 1000 badań w zakresie diagnostyki laboratoryjnej.

Grupę Alab tworzą: Alab Laboratoria, Laboratoria Medyczne Bruss (w województwie pomorskim), Laboratoria Przygoda (laboratoria na zachodnim i północnym Mazowszu oraz w województwie warmińsko-mazurskim), Bio-diagnostyka (laboratoria w województwie śląskim, małopolskim i świętokrzyskim), Vitalabo – laboratorium w Bydgoszczy oraz  Białostockie Centrum Analiz Medycznych – laboratorium w Białymstoku. Do grupy Alab należą także laboratoria ściśle współpracujące – Vita w Darłowie oraz Amimed w Wołominie.