Alab Laboratoria: nowa placówka w województwie mazowieckim

0
413


Alab Laboratoria otworzył  11 lipca 2016 roku nowy punkt pobrań zlokalizowany w Wyszkowie, w województwie mazowieckim. Placówka mieści się przy ulicy Fryderyka Chopina 1U.

W lipcu 2016 Alab otworzył także nowy punkt pobrań w Lutomiersku, w województwie łódzkim, a w czerwcu 2016- w Łodzi oraz  w Łukowie (lubelskie).

Alab prowadzi ponad 180 punktów pobrań na terenie całego kraju. Oprócz punktów pobrań Alab prowadzi 57 laboratoriów diagnostycznych. W ofercie posiada ponad 1000 badań w zakresie diagnostyki laboratoryjnej.

Grupę Alab tworzą: Alab Laboratoria, Laboratoria Medyczne Bruss (w województwie pomorskim), Laboratoria Przygoda (laboratoria na zachodnim i północnym Mazowszu oraz w województwie warmińsko-mazurskim), Bio-diagnostyka (laboratoria w województwie śląskim, małopolskim i świętokrzyskim), Vitalabo – laboratorium w Bydgoszczy oraz  Białostockie Centrum Analiz Medycznych – laboratorium w Białymstoku. Do grupy Alab należą także laboratoria ściśle współpracujące – Vita w Darłowie oraz Amimed w Wołominie.