Alab Laboratoria: nowe punkt pobrań

0
976


Alab Laboratoria otworzyły  nowe punkt pobrań zlokalizowane w Łodzi, w Siedlcach, w Głogowie oraz w Warszawie. Alab prowadzi około 180 punktów pobrań na terenie całego kraju.

Nowa placówka w Łodzi działa w Multiclinic sp. z o.o. przy ulicy Kilińskiego 185.  Punkt pobrań w Siedlcach jest zlokalizowany przy ulicy Aleksandrowskiej 4. W Głogowie placówka jest usytuowana przy ulicy Gwiaździstej 19.

Natomiast w Warszawie otwarty został partnerski punkt pobrań, działający w „Twojej Klinice”, w budynku Millenium Plaza przy Alejach Jerozolimskich 123A.

Oprócz punktów pobrań Alab prowadzi 57 laboratoriów diagnostycznych na terenie całego kraju. W swojej ofercie posiada ponad 1000 badań w zakresie diagnostyki laboratoryjnej.

Grupę Alab tworzą: Alab Laboratoria, Laboratoria Medyczne Bruss (w województwie pomorskim), Laboratoria Przygoda (laboratoria na zachodnim i północnym Mazowszu oraz w województwie warmińsko-mazurskim), Bio-diagnostyka (laboratoria w województwie śląskim, małopolskim i świętokrzyskim), Vitalabo – laboratorium w Bydgoszczy oraz  Białostockie Centrum Analiz Medycznych – laboratorium w Białymstoku. Do grupy Alab należą także laboratoria ściśle współpracujące – Vita w Darłowie oraz Amimed w Wołominie.