Alab Laboratoria: nowe punkty pobrań

0
951

Alab Laboratoria otworzyły na przełomie lipca i sierpnia 2015 roku nowe punkty pobrań zlokalizowane w Legnicy, Kraśniku, Poznaniu i w Warszawie. 7 sierpnia 2015 zostanie otwarty jeszcze jeden punkt pobrań w Poznaniu. Alab prowadzi już ponad 150 punktów pobrań na terenie całego kraju.

Pod koniec lipca 2015 rozpoczęły działalność nowe punkty pobrań zlokalizowane w Legnicy, przy ulicy Karola Myrka 4B, w Kraśniku przy ulicy Słowackiego 16, a także w Poznaniu przy ulicy Katowickiej 67 C (osiedle Polanka) i w Warszawie przy ulicy Górczewskiej 224. 7 sierpnia 2015 zostanie otwarty punkt pobrań zlokalizowany w Poznaniu przy ulicy Dąbrowskiego 81/85.

Natomiast na początku lipca 2015 roku otwarte zostały punkty pobrań Alab w Wodzisławiu Śląskim (dwie placówki) oraz w Lubinie.

Grupa Alab prowadzi także 57 laboratoriów diagnostycznych. W ofercie ma ponad 1000 badań.

Grupę Alab tworzą: Alab Laboratoria, Laboratoria Medyczne Bruss (w województwie pomorskim), Laboratoria Przygoda (laboratoria na zachodnim i północnym Mazowszu oraz w województwie warmińsko-mazurskim), Bio-diagnostyka (laboratoria w województwie śląskim, małopolskim i świętokrzyskim), Vitalabo – laboratorium w Bydgoszczy oraz  Białostockie Centrum Analiz Medycznych – laboratorium w Białymstoku. Do grupy Alab należą także laboratoria ściśle współpracujące – Vita w Darłowie oraz Amimed w Wołominie.