Alab Laboratoria: nowy punkt pobrań

0
915

Sieć Alab Laboratoria otworzyła nowy punkt pobrań zlokalizowany w Siedlcach przy ulicy Wojska Polskiego 34a. Na początku marca 2016 Alab otworzył także nowy punkt pobrań w Stargardzie.

Nowy punkt w Siedlcach działa w budynku, gdzie znajdują się placówki medyczne, między innymi poradnia ginekologiczna i przychodnia stomatologiczna.

Alab prowadzi już ponad 170 punktów pobrań oraz 57 laboratoriów diagnostycznych na terenie całego kraju. W swojej ofercie posiada ponad 1000 badań w zakresie diagnostyki laboratoryjnej.

Grupę Alab tworzą: Alab Laboratoria, Laboratoria Medyczne Bruss (w województwie pomorskim), Laboratoria Przygoda (laboratoria na zachodnim i północnym Mazowszu oraz w województwie warmińsko-mazurskim), Bio-diagnostyka (laboratoria w województwie śląskim, małopolskim i świętokrzyskim), Vitalabo – laboratorium w Bydgoszczy oraz  Białostockie Centrum Analiz Medycznych – laboratorium w Białymstoku. Do grupy Alab należą także laboratoria ściśle współpracujące – Vita w Darłowie oraz Amimed w Wołominie.