Alab Laboratoria w programie Karta Dużej Rodziny

0
1236


Sieć laboratoriów Alab dołączyła do programu „Karta Dużej Rodziny”. Każda osoba posiadająca kartę otrzymuje 15 procent zniżki na wszystkie badania z oferty dostępnej w punkach pobrań Alab.

Karta Dużej Rodziny to ogólnopolski projekt wspierający duże rodziny. Dzięki współpracy rządu oraz firm i instytucji każda rodzina z co najmniej trójką dzieci może korzystać ze zniżek i ulg. Karta Dużej Rodziny przyznawana jest każdemu członkowi rodziny, także rodzinom zastępczym i rodzinnym domom dziecka. Rodzicom karta wydawana jest dożywotnio, dzieciom do ukończenia 18 lub 25 lat w przypadku kontynuowania nauki. Osoby niepełnosprawne otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności. Karta przyznawana jest bezpłatnie i bez względu na dochód.

Alab prowadzi obecnie ponad 160 punktów pobrań w całej Polsce oraz 57 laboratoriów diagnostycznych na terenie całego kraju. W ofercie ma ponad 1000 badań.

Grupę Alab tworzą: Alab Laboratoria, Laboratoria Medyczne Bruss (w województwie pomorskim), Laboratoria Przygoda (laboratoria na zachodnim i północnym Mazowszu oraz w województwie warmińsko-mazurskim), Bio-diagnostyka (laboratoria w województwie śląskim, małopolskim i świętokrzyskim), Vitalabo – laboratorium w Bydgoszczy oraz  Białostockie Centrum Analiz Medycznych – laboratorium w Białymstoku. Do grupy Alab należą także laboratoria ściśle współpracujące – Vita w Darłowie oraz Amimed w Wołominie.