Alert legislacyjny: nowe zarządzenia prezesa NFZ w sprawie umów

0
785

Na stronie NFZ zostały opublikowane zarządzenia prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia. Nowe przepisy dotyczą zawierania umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej oraz konkursów w sprawie leczenia uzdrowiskowego.

Zarządzenie nr 63/2014/DSM prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z 2 października 2014 roku zmienia zarządzenie w sprawie warunków postępowania dotyczących zawierania umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej.

Tekst zarządzenia jest dostępny na stronie internetowej NFZ:
http://www.nfz.gov.pl

Natomiast zarządzenie nr 65/2014/DSM prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z 10 października 2014 roku dotyczy określenia warunków zawierania i realizacji umów w sprawie leczenia uzdrowiskowego.

Tekst zarządzenia dostępny jest na stronie internetowej NFZ:
http://www.nfz.gov.pl

Nową regulacją zmodyfikowane zostały wymagania dotyczące dokumentów, które powinny być złożone przez oferenta wraz z ofertą w postępowaniu konkursowym na udzielanie świadczeń dotyczących leczenia uzdrowiskowego. Zostały także określone nowe warunki realizacji tych umów.

Niniejsze opracowanie ma charakter informacyjny i nie powinno być traktowane jako doradztwo prawne. W razie problemów z realizacją obowiązku, prosimy o kontakt z Kancelarią w celu uzyskania niezbędnej pomocy.

www.fandk.com.pl