Andrychów: nowe gabinety w CM Kącik

0
54

Centrum Medyczne Kącik z Andrychowa poszerza zakres usług medycznych. W grudniu 2018 rozpoczęła tutaj działalność poradnia lekarza rodzinnego, wzbogacono zakres badań w zakresie neurologii.

W placówce można wykonać badania elektroneurografii (ENG) oraz elektromiografii (EMG), w tym między innymi badania w kierunku zespołu cieśni kanału nadgarstka.

Nowe są także gabinety – nefrologii oraz ginekologiczno-położniczy. Od niedawna w budynku Centrum Medycznego Kącik działają także gabinety: psychologiczny i terapeutyczny.

Natomiast w styczniu 2019 roku w placówce rozpocznie działalność gabinet chirurgii onkologicznej. Specjalista z tej poradni skoncentruje się przede wszystkim na chirurgii onkologicznej piersi (przeprowadza także zabiegi rekonstrukcyjne piersi), jak też laparoskopowej chirurgii nowotworów jelita grubego.

Centrum powiększa także zespół pracowników. W grudniu 2018 i w styczniu 2019 do grona lekarzy dołączyło ośmiu specjalistów w zakresie ginekologii, chirurgii kręgosłupa, chirurgii onkologicznej, neurologii, radiologii i medycyny rodzinnej.

Centrum Medyczne Kącik działa w centrum Andrychowa, przy ulicy Rynek 26 A, od ponad 25 lat. Jest to zespół gabinetów, które oferują konsultacje specjalistyczne i diagnostykę, między innymi badania USG. W tym samym budynku znajduje się też apteka oraz laboratorium medyczne Lab-med.

Czytaj także: Diaklin: nowy punkt pobrań w Andrychowie>>>