Angel Poland oraz MD Nursing tworzą centrum seniora we Wrocławiu

0
873

We Wrocławiu powstaje centrum opieki nad osobami starszymi – Angel Care Centrum Seniora. Jest to wspólne przedsięwzięcie dwóch inwestorów: Grupy Kapitałowej Angel Poland oraz MD Nursing, którzy informują, że będzie to pierwsze w Polsce tego typu kompleksowe centrum opieki.

W ramach projektu powstają 43 w pełni umeblowane apartamenty chronione przeznaczone dla jednej lub dwóch osób. Każdy posiada niezależną łazienkę, w pełni wyposażony aneks kuchenny z lodówką, płytą grzejną, czajnikiem elektrycznym, itp. Apartamenty wyposażone są w nowoczesny system instalacji przywoławczej.

Deweloper oferuje także  dostęp do całodobowej ochrony lokali, regularnego sprzątania apartamentów, usług pralniczych i możliwości korzystania z zakupów na życzenie oraz usług opiekuna. W sytuacjach nagłych mieszkańcy mają zagwarantowaną opiekę medyczną. Apartamenty będą nadzorowane całodobowo przez personel recepcji.

3 grudnia 2014 odbędzie się  prezentacja medialna projektu.

Angel Poland Group  jest obecna na polskim rynku od 2003 roku, jest deweloperem, znanym z realizacji inwestycji mieszkalnych oraz komercyjnych. Ma za sobą przedsięwzięcia przeprowadzone we Wrocławiu, Krakowie oraz Warszawie, między innymi  krakowskie Angel Plaza i Angel City, wrocławskie OVO Hilton i The Granary oraz Wilanów One w Warszawie.

Drugi z inwestorów, brytyjski MD Nursing jest operatorem centrów opieki nad osobami starszymi o zróżnicowanych potrzebach, znajdujących się w różnym stanie fizycznym i psychicznym. Począwszy od osób samodzielnych, poprzez osoby wymagające doraźnej opieki, jak też osoby wymagające stałego całodobowego nadzoru. Wsparcie dla wrocławskiego przedsięwzięcia zapewni międzynarodowy zespół naukowców i lekarzy.