Anna Rulkiewicz laureatką rankingu „100 Kobiet Biznesu”

0
832

Anna Rulkiewicz, prezes Grupy Lux Med zajęła 1 miejsce w rankingu „100 Kobiet Biznesu” w kategorii osób zarządzających firmami o przychodach powyżej 50 mln zł, organizowanym przez dziennik Puls Biznesu. Ranking powstał w celu promowania przedsiębiorczości kobiet.

Projekt zakończyła uroczysta gala finałowa, podczas której wręczone zostały wyróżnienia laureatkom.

– Dziękuję redakcji za  pierwsze miejsce w rankingu. Nagrodę tę dedykuję pacjentom i współpracownikom. Dzięki ich zaufaniu i profesjonalnej pracy mogę cieszyć się z tego wyjątkowego wyróżnienia – mówiła Anna Rulkiewicz, prezes Grupy Lux Med.

 

W związku z przyznaną nagrodą, w specjalnym wydaniu piątkowego (6 grudnia 2019)  Pulsu Biznesu – Weekend, ukazał się obszerny wywiad z prezes Grupy Lux Med.

W 2019 roku Anna Rulkiewicz została uhonorowana również pierwszą w historii Nagrodą Gospodarczą SGH, nagrodą specjalną XXIX Forum Ekonomicznego w Krynicy. Otrzymała też złoty medal „Za zasługi dla polskiego ruchu olimpijskiego” oraz nagrodą „Przyjaźni Narodów” za zasługi i osiągnięcia w sporcie. Znalazła się też w zestawieniu „10 Polskich Top Menadżerek” opracowanym przez miesięcznik Forbes.

Czytaj na ten temat: Anna Rulkiewicz wyróżniona w rankingach przedsiębiorczych kobiet>>>