Arion Med: nowy punkt pobrań w Łęcznej

0
1082


Spółka Arion Med uruchomiła od 1 października 2013 nowy punkt pobrań w Centrum Medycznym Górnik w Łęcznej. Jednostka powstała w ramach współpracy z Centrum Medycznym Luxmed z Lublina.

W punkcie można wykonać szeroki zakres badań laboratoryjnych. Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku. Wyniki można odbierać również przez Internet.

Centrum Medyczne Górnik w Łęcznej działające przy ulicy Stefanii Pawlak 3 posiada 16 poradni, w tym 7 działających w ramach kontraktu z NFZ.

Spółka Arion Szpitale prowadzi Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju, który obejmuje szpitale w Biłgoraju i Tarnogrodzie oraz poradnię we Frampolu. W skład ZOZ w Biłgoraju wchodzi: 10 oddziałów szpitalnych działających w ramach kontraktu z NFZ, 19 poradni w tym 18 działających w ramach kontraktu z NFZ, oddział rehabilitacji z 2 pracowniami, 7 pracowni diagnostyki oraz laboratorium. Placówka dysponuje łącznie 408 łóżkami szpitalnymi oraz współpracuje z 98 lekarzami oraz 240 pielęgniarkami i położnymi. Na początku marca 2013 spółka Arion Szpitale przejęła szpital w Gostyninie.