Arion Szpitale: konsultacje specjalistyczne bez kolejek

0
820


W Arion Centrum Medyczne Górnik w Łęcznej działa sześć poradni specjalistycznych, które oferują usługi w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Przyjęcia do poradni odbywają się na bieżąco, bez oczekiwania oraz bez dziennych limitów przyjęć.

Arion Centrum Medyczne Górnik w Łęcznej obejmuje 16 poradni, w tym sześć działających w ramach kontraktu z NFZ. W placówce pracuje 30 lekarzy.

Kontrakt placówki z lubelskim oddziałem NFZ zawarty na rok 2013 ma wartość 405 727 zł. Środki te finansują świadczenia ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w zakresie kardiologii, neurologii, gruźlicy i chorób płuc, położnictwa i ginekologii, chirurgii ogólnej, ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz urologii. W ramach usług komercyjnych w Centrum można skorzystać z konsultacji w zakresie diabetologii, endokrynologii, psychiatrii, chirurgii naczyń, dermatologii, chirurgii dermatologicznej i estetycznej, laryngologiczno-alergicznej i reumatologicznej. W placówce działa też pracownia USG.

Placówka mieści się przy ulicy Stefanii Pawlak 3. Arion Szpitale prowadzi również Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju oraz przejęty na początku marca 2013 roku szpital w Gostyninie.