Arion Szpitale: modernizacja w placówce w Biłgoraju

0
823


W Zespole Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju, prowadzonym przez spółkę Arion Szpitale, zakończył się remont kolejnego oddziału, tym razem kardiologicznego. Prace były związane z postanowieniami pokontrolnymi nałożonymi na placówkę przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną.

Remont został przeprowadzony planowo czyli od 8 do 24 lipca 2013 roku. Od 25 lipca 2013 roku do świeżo odremontowanego oddziału byli już przyjmowani pacjenci. W wyniku inwestycji zdecydowanie poprawiły się warunki lokalowe oraz zwiększył się komfort hospitalizacji pacjentów oraz komfort pracy w oddziale.

Arion Szpitale Sp. z o.o. Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju obejmuje szpitale w Biłgoraju i Tarnogrodzie oraz poradnię we Frampolu. W skład ZOZ w Biłgoraju wchodzi: 10 oddziałów szpitalnych działających w ramach kontraktu z NFZ, 19 poradni w tym 18 działających w ramach kontraktu z NFZ, oddział rehabilitacji z 2 pracowniami, 7 pracowni diagnostyki oraz laboratorium. Placówka dysponuje łącznie 408 łóżkami szpitalnymi oraz współpracuje z 98 lekarzami oraz 240 pielęgniarkami i położnymi.

Arion prowadzi także Centrum Medyczne Górnik w Łęcznej, które posiada 16 poradni, w tym 7 działających w ramach kontraktu z NFZ oraz przejęty na początku marca 2013 roku szpital w Gostyninie.