Arion Szpitale: poradnia rehabilitacyjna w Biłgoraju

0
865


Od początku grudnia 2017 roku w przychodni specjalistycznej Arion Szpitale sp. z o.o. Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju funkcjonuje poradnia rehabilitacyjna, która oferują świadczenia w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

W poradni przyjmuje specjalista balneologii i medycyny fizykalnej. Pacjenci ze skierowaniem przyjmowani są w poradni na bieżąco.

Szpital w Biłgoraju prowadzi 10 oddziałów, 22 poradnie, oddziały rehabilitacji z 2 pracowniami, 7 pracowni diagnostyki oraz laboratorium. Placówka dysponuje łącznie 408 łóżkami szpitalnymi oraz zatrudnia lub współpracuje z ponad stu lekarzami oraz około 250 pielęgniarkami i położnymi.

Placówka znalazła się w działającej od 1 października 2017 roku sieci szpitali.

Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju obejmuje oprócz szpitala w tej miejscowości także szpital w Tarnogrodzie i poradnię we Frampolu. Arion prowadzi też szpital w Gostyninie oraz Centrum Medyczne Górnik w Łęcznej.

Do Grupy Arion Szpitale należy także EvaClinic z Warszawy, prowadząca 20-łóżkowy szpital, wyposażony w blok operacyjny i oddział intensywnego nadzoru, oraz poradnię specjalistyczną.