Artplastica zapowiada otwarcie nowych placówek

0
1101


Klinika Artplastica ze Szczecina, oferująca  usługi w zakresie chirurgii plastycznej, zapowiada otwarcie nowych placówek. Powstaną one w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Na razie właściciel Kliniki nie udziela szczegółowych informacji dotyczących ich lokalizacji i świadczonych usług.

Klinika Artplastica, jak informował portal Medycynaprywatna.pl pod koniec 2011 roku, poszukuje inwestora w celu utworzenia sieci ośrodków na terenie całego kraju, oferujących nie tylko zabiegi w zakresie chirurgii plastycznej czy estetycznej, ale także chirurgii ogólnej. Placówka zapowiadała rozwój w trzech kierunkach – tworzenia ośrodków chirurgii jednego dnia, zakładów opiekuńczo-leczniczych oraz pracowni diagnostycznych. Jednak nowe placówki, o których otwarciu informuje teraz, zostaną utworzenie dzięki własnym środkom firmy.

Artplastica działa od kilkunastu lat. Oferuje zabiegi w zakresie chirurgii plastycznej i niechirurgiczne zabiegi w zakresie medycyny estetycznej, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn oraz zabiegi wspomagające odchudzanie (m.in. balon żołądkowy). Pacjentami kliniki są nie tylko Polacy, ale także osoby z Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, a także ze Stanów Zjednoczonych oraz Australii.