Artur Białkowski dyrektorem zarządzającym Medicover Polska

0
666

Od kwietnia 2019 roku Artur Białkowski objął nowo utworzone stanowisko dyrektora zarządzającego w Medicover Polska. W nowej roli będzie odpowiadać przede wszystkim za funkcjonowanie placówek Medicover Polska na terenie całego kraju.

Będzie także odpowiedzialny za rozwój biznesu ambulatoryjnego, usług niemedycznych, ofertę biznesową, obsługę klienta oraz sprzedaż i marketing.

Artur Białkowski swoją karierę zawodową w Medicover rozwija od 2012 roku. Na początku jako dyrektor sprzedaży, a od czerwca 2016 jako wiceprezes zarządu odpowiedzialny za pion commercial.

Czytaj: Firmy dbają nie tylko o zdrowie, ale i o dobre samopoczucie pracowników – mówi Artur Białkowski, wiceprezes zarządu Medicover>>>

Od kwietnia 2019 roku w nowej roli będzie odpowiedzialny za funkcjonowanie centrów medycznych, dostępność do opieki medycznej, obsługę klienta, rozwój cyfrowy oraz ofertę niemedyczną dla klientów korporacyjnych i indywidualnych.

– Przez ostatnie lata Artur z sukcesami budował silną pozycję Medicover Polska na rynku świadczeń pozapłacowych. Dlatego jestem przekonany, że w swojej nowej roli przyczyni się do wzmocnienia synergii pomiędzy kluczowymi obszarami usług naszej firmy oraz do jej dynamicznego rozwoju – komentuje John Stubbington, COO Healthcare Services, Medicover.

Artur Białkowski posiada ponad 20-letnie doświadczenie managerskie oraz wiedzę ekspercką w zakresie zarządzania i sprzedaży. Przed rozpoczęcie pracy w Medicover doświadczenie zawodowe zdobywał w takich firmach jak Orange (Centertel), Siemens oraz DHL Express.

Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył także studia doktoranckie w Kolegium Zarządzania i Finansów warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej.