Babka Medica: inwestycje w jakość usług

0
824

Centrum Medyczne Babka Medica z Warszawy otrzymało certyfikat „Przyjazna Przychodnia”. Placówka wdrożyła także nowy program operacyjny do obsługi przychodni, który pozwala na poniesienie jakości oferowanych usług.

Certyfikat „Przyjazna Przychodnia” został przyznany przychodni po przeprowadzeniu audytu zewnętrznego.  Certyfikatem wyróżniane są placówki, które świadczą usługi na najwyższym poziomie i zapewniają pacjentom wszelkie możliwe udogodnienia w sferze obsługi, również poza gabinetem lekarskim.

Na początku roku 2013 w placówce został wdrożony nowy program operacyjny do obsługi przychodni,  Q- Klinika 3000 SQL. Nowa wersja programu pozwoli na planowane w drugie połowie tego roku przejście z prowadzenia dokumentacji medycznej w wersji papierowej na wersję elektroniczną. Poza tym trwają prace nad nową aplikacją, która pozwoli na wprowadzenia zapisów on line na wizyty lekarskie. 

Babka Medica oferuje głównie usługi z zakresu ginekologii – prowadzenie ciąży, ginekologii dziecięcej, diagnozowanie i leczenie nowotworów narządów rodnych kobiet, krioterapię, hormonalną terapię zastępczą, usługi z zakresu pediatrii, w tym rehabilitację niemowląt i dzieci. Placówka prowadzi też poradnię laktacyjną, dermatologiczną, kardiologiczną, dietetyczną, psychologiczną i ortopedyczną.

Centrum Babka Medica jest prowadzone przez spółkę jawną – Marcin Zioło, Dorota Wirska Zioło. Placówka mieści się przy ulicy Słomińskiego 19 lok. 517, przy rondzie Radosława (dawniej – rondo Babka).